Pozycjonowanie zgodne z wytycznymi GOOGLE™

Pozycjonowanie zgodne z GOOGLE™

Dlaczego pozycjonowanie strony internetowej jest ważne?

pozycjonowanie katowice

Dlaczego pozycjonowanie?

W dzisiejszych czasach internet jest pierwszym i często podstawowym źródłem informacji. Każdego dnia internauci wpisują w wyszukiwarce frazy, związane z poszukiwanym przez nich towarem bądź usługą. Sieć www przestała mieć walor wyłącznie edukacyjno-informacyjny.

Wartość gospodarki internetowej

Według badań, przeprowadzonych i opublikowanych w raporcie przez Bussines Consulting Group, polska gospodarka internetowa ma bardzo duży potencjał wzrostu. Przewiduje się, że poziom wzrostu, jaki osiągnie, w przeciągu najbliższych pięciu lat będzie dwukrotnie wyższy od wzrostu PKB.

Dominacja GOOGLE™

Niezmiernie istotnym jest fakt, że google.pl jest najczęściej używaną wyszukiwarką w Polsce – 97% rynku wyszukiwarek internetowych należy do polskiego oddziału giganta z doliny krzemowej (Gemius S.A.)

Analiza strony

Kompleksowa analiza dotychczasowych działań, linków przychodzących, struktury strony, linków wychodzących, metadanych, występowania fraz w treści strony, np pozycjonowanie Katowice.

Optymalizacja

Optymalizacja to zabieg konieczny, od którego zaczynamy prace nad stroną Klienta. Poprawnie wykonana optymalizacja może zaoszczędzić wiele czasu i pieniędzy w dalszym etapie prac – pozycjonowaniu.

Pozycjonowanie

Właściwy etap prac nad pozycjonowaniem rozpoczynamy dopiero po zakończeniu dwóch poprzednich. Należy pamiętać, że to proces mocno rozłożony w czasie i jeżeli oczekujemy trwałych oraz stabilnych efektów, trzeba być cierpliwym.

Pozycjonowanie Katowice

Zanim podejmiesz decyzję, której firmie warto powierzyć prace nad Twoją strona internetową i oddać reputację witryny w wyszukiwarkach, zwróć uwagę na kilka zasadniczych informacji.

MASZ PYTANIA?

Strategia

Strategia

Opracowanie planu prac (zaraz po analizie) stanowi najważniejszy krok.

Monitoring pozycji

Monitoring pozycji

Każdy z naszych Klientów otrzymuje indywidualny dostęp do panelu monitorowania pozycji. Każdego dnia system sprawdza, na jakich pozycjach w google znajduje się strona Klienta na poszczególne frazy.

Narzędzia

Narzędzia

Posiadamy szereg narzędzi, wspomagających pracę pozycjonerską na każdym jej etapie: od analizy strony, linków po monitoring efektów.

Odwiedzający

Odwiedzający

Masz inne spojrzenie na efektywność pozycjonowania? Chcesz rozliczać się za pozyskanych użytkowników, którzy odwiedzili Twoją stronę internetową? – To możliwe!

Filtr, ban

Filtr, ban

Twoja strona www została ukarana, np. filtrem? Opisz nam dokładnie sytuację, a wspólnie znajdziemy rozwiązania.

Globalnie

Globalnie

Chcesz, aby Twoja strona była pozycjonowana nie tylko w google pl? Masz ambicję podbić Niemcy, Wielką Brytanię, rynki wschodnie? Skontaktuj się z nami – działamy globalnie.

Spotkanie?

Spotkanie?

Nie lubisz załatwiać spraw na odległość? Wolisz bezpośrednie spotkanie? Zapraszamy do siebie na rozmowę przy kawie, lub zaproś nas do siebie – przyjedziemy. : )

Twoja strona była już pozycjonowana, ale nie uzyskałeś spodziewanego efektu? Powiedz nam o tym – razem dobierzemy odpowiednią strategię.

ZAPYTAJ O POZYCJONOWANIE

Jakie frazy pozycjonować?

Przede wszystkim takie, które przyniosą Twojej Firmie Klientów. Firmy decydują się często na pozycjonowanie własnej strony internetowej na frazy, które nie tylko są frazami ogólnymi, ale które raczej są wpisywane z powodu poszukiwania przez wpisującego informacji, rzadziej produktu czy usługi. Często takie frazy zakresem wykraczają poza działalność Firmy. I tak na przykład producent paneli podłogowych stara się wyprzedzić na hasło “parkiet” serwisy o tematyce finansowej, czy też dystrybutor węgla konkuruje z… o frazę “koks”. Przykłady może i zabawne, ale niestety nie oderwane od rzeczywistości. Jeżeli ze względów, np. wizerunkowych, zależy Państwu na pozycjonowaniu fraz bardzo ogólnych, proszę pamiętać, że prace nad ich wypozycjonowaniem będą wymagały odpowiednio długiego czasu pracy i nakładów finansowych.

Jeżeli nie zależy Tobie na względach wizerunkowych i jednym z najważniejszych priorytetów Twoich działań jest wysoki stopień konwersji – tzn. odsetek osób odwiedzających twoją stronę internetową, którzy wykonają konkretną i pożądaną akcję (np. złożą zamówienie) – to właśnie od takich fraz powinieneś rozpocząć. Czym są frazy szczegółowe? To frazy opisujące w sposób pełniejszy oferowaną usługę / produkt, np: “wycieczki last minute Grecja”. Oczywiście stopień uszczegółowienia frazy może być różny i ma on znaczenie dla stopnia trudności wypozycjonowania frazy.

Jeżeli świadczysz usługi bądź produkty w danym obszarze geograficznym, lub Twoja firma posiada oddziały, powinieneś rozważyć pozycjonowanie fraz z dodatkiem nazwy miasta bądź regionu, w obrębie którego świadczone są usługi / oferowane produkty. Badania pokazują, że nawet w przypadku świadczenia usług / sprzedaży produktów, które mogą być wykonywane na odległość bądź wysłane do Klienta, internauci często wpisują frazę z dodatkiem nazwy miasta np: pozycjonowanie Katowice, pozycjonowanie stron Katowice… często największego w okolicy: Warszawa, Katowice, Kraków…

Pozycjonowane branże

Usługi:
Turystyka:
Przemysł:
Motoryzacja:
Finanse:
Edukacja:

Powiązane usługi

W czym możemy Tobie pomóc?

Zadzwoń, napisz lub po prostu wpadnij do Nas – porozmawiamy o Twoim projekcie.

Formularz kontaktowy
 • Imię*
  0
 • Adres e-mail*
  1
 • Numer telefonu*
  2
 • Usługa*
  3
 • Treść wiadomości*
  4
 • 5
 • Jeżeli nie chcesz podawać numeru telefonu, napisz do nas bezpośrednio na adres mailowy biuro@solv.pl
  6

Monika Tołpa

konsultacje
+48 32 441 77 80
monika@solv.pl

Sebastian Kardyś

konsultacje
+48 32 445 00 70
sebastian@solv.pl

Pozycjonowanie Gliwice

Druga fraza po której użytkownicy najczęściej trafiają na tą podstronę jest pozycjonowanie Gliwice.

Pozycjonowanie Katowice

Po tej frazie użytkownicy najczęściej trafiają na tą podstronę to pozycjonowanie Katowice.

Pozycjonowanie Bielsko Biała

Trzecia fraza po której użytkownicy najczęściej trafiają na tą podstronę to pozycjonowanie Bielsko Biała.

SOLV™

kontakt6

FORMULARZ KONTAKTOWY
 • Imię*
  0
 • Adres e-mail*
  1
 • Numer telefonu*
  2
 • Jeżeli nie chcesz podawać numeru telefonu, napisz do nas bezpośrednio na adres mailowy biuro@solv.pl
  3
 • Usługi*
  Strona internetowa
  Sklep internetowy
  Pozcyjonowanie
  Marketing Internetowy
  Google Kampania AdWords SOLV
  Inne
  4
 • Treść wiadomości*Informacje dodatkowe
  5
 • 6