Realizacje stron

internetowych i sklepów

online wchodzące

w interakcje z

użytkownikiem

i jego emocjami

Realizacje stron internetowych i sklepów online wchodzące w interakcje z odwiedzającym i jego emocjami

Kluczowe wartości nowej strony / sklepu

+

Piękna grafika

Dlaczego poszukujemy piękna we własnych stronach internetowych, odpowiedź jest oczywista - bo piękno działa na emocje, bardzo działa na emocje.

Przejrzysty UI / UX

W pogoni za efektem wow trzeba jednak pamiętać, że każda strona ma cel biznesowy. Czy to sprzedaż produktów online, czy też generowanie leadów w B2B.

Optymalizacja SEO

Piękny i logiczny względem UI przekaz nie spełni swojego zadania bez "widowni" odwiedzającej Twój serwis każdego dnia. Ruch organiczny dla wielu branż jest paliwem sprzedaży i rozwoju.

Wieloetapowy proces tworzenia

Gwarancją dowiezienia strony internetowej / sklepu w pożądanym przez Twój biznes kształcie jest z jednej strony zaangażowanie wielu specjalistów o głębokich kompetencjach w poszczególnych dziedzinach jak specjalista UX/UI, grafik, webmaster, specjalista SEO itd. Z drugiej podzielony na 8 kluczowych etapów proces projektowy.

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Ta realizacja to dopiero początek...

naszej dalszej współpracy. Jakością naszej pracy przy tworzeniu nowego sklepu czy strony internetowej będziemy chcieli pokazać Tobie, jakie dodatkowe wartości możemy wnieść w rozwój Twojego biznesu przestrzeni digitaowej, wykorzystując optymalne dla niego kanały jak: kampanie PPC, pozycjonowanie w wynikach organicznych google™, kampanie kontentowe, marketingu szeptanego czy remarketingowe.

Nasze wybrane realizacje