Marketing internetowy
w SOLVcastach
Podcast i YouTube

O SOLVcastach

SOLVcasty to kanał dla świadomych przedsiębiorców, którzy chcą podejmować biznesowe decyzje w oparciu o szeroką wiedzę z obszarów digital marketingu oraz technologi wspierających pozyskiwanie klientów z wykorzystaniem sieci.

Przekazana wiedza w formie podcastów oraz video na YT, pozwoli zarówno na samodzielną pracę nad rozwojem swojego biznesu w sieci jak i stanie się świadomym przedsiębiorcą względem możliwości, jakie daje internet oraz ewentualnych wymagań względem zewnętrznych wykonawców, odpowiedzialnych za wykonanie poszczególnych zadań czy to w obszarze marketingu internetowego, czy wykorzystania technologii np. w procesie tworzenia firmowej strony internetowej. My dajemy wiedzę od Twoich potrzeb zależy sposób jej wykorzystania 🙂

1

Podcasty

2

YouTube

Ile kosztuje założenie własnego sklepu internetowego?

Klienci przychodzą do nas z pytaniem: Ile będzie kosztował sklep internetowy? Odpowiedź czasami może być prosta, a czasami złożona – zależy od stopnia zaawansowania sklepu. Z tego materiału przekonasz się, co wchodzi w skład kosztów stworzenia sklepu internetowego.

Google Ads vs. Facebook Ads

Jakie są podobieństwa i różnice między Google Ads a Facebook Ads? Na co wpływa koszt reklamy, oraz którą platformę wybrać, by nasza reklama była najskuteczniejsza? Dowiesz się tego z tego materiału.

Co to jest persona w marketingu?

Co to jest persona w marketingu? Kiedy wykorzystujemy personę w komunikacji? Jakie są zalety utworzenia persony? Dowiecie się tego wszystkiego z tego materiału 🙂

Czym jest marketing automation?

Czym jest marketing automation? Jak to działa? Jak wdrożyć i jakie możliwe schematy wykorzystać? 

WordPress - kiedy nie warto decydować się na ten CMS

Krótko i mam nadzieję rzeczowo, o sytuacjach, w których wybór platformy WordPress jak podstawę firmowej strony internetowej nie będzie najlepszym wyborem.

Czy WordPress to dobra platforma dla Twojej strony?

Krótko i mam nadzieję rzeczowo, o sytuacjach, w których wybór platformy WordPress jak podstawę firmowej strony internetowej będzie dobrym wyborem

WooCommerce, PrestaShop, Magento?

Jaki system CMS open source będzie najlepszym wyborem dla Twojego biznesu? Prostota woocommerce, wszechstronność presty czy też ogrom możliwości magento.

Płatne reklamy w social media

Jak zacząć swoją przygodę z promowaniem swojej firmy i jak to robić za pomocą płatnej reklamy? Na początku trzeba precyzyjnie określić swoją grupę docelową. Nie ma skutecznej reklamy bez sprecyzowanej persony.

Pozycjonowanie w wyszukiwarce google.pl

Jak pozycjonować w wynikach organicznych wyszukiwarki google.pl? Czym właściwie jest pozycjonowanie? Dlaczego to takie ważne?

Zbuduj zaufanie i autorytet z content marketing

Content marketing, czyli element, bez którego nie będziesz miał sprzedaży… coraz bardziej. Jak zbudować zaufanie, autorytet poprzez content marketing?

Omów z nami swój pomysł

michal-ostrowski-kontakt

Napisz do nas