fbpx

Agencja interaktywna Szczecin

Strony internetowe Szczecin

Wirtualna wizytówka, czyli własna strona internetowa – pestka czy wyzwanie?

W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie działanie na rynku, bez obecności w internecie. Strony internetowe stały się polem do popisu – kto przyciągnie uwagę innowacyjnością, a kto pozostanie w schematach. Którąkolwiek nie wybierze się drogę, cel jest zawsze ten sam – zwrócić na siebie uwagę klientów. Agencja interaktywna Szczecin / strona internetowa Szczecin – pod tymi frazami wyszukasz fachowców, potrafiących pomóc Ci wypromować i stworzyć Twoją wirtualną wizytówkę. Proces projektowania witryny wydaje się pozornie prosty, jednak w dobie, gdzie każdy szczegół odgrywa znaczącą rolę, sprawa się nieco komplikuje. By osiągnąć pożądany cel, należy dokładnie przemyśleć układ strony, jaką treść powinno się na niej zamieścić (nie ma miejsca na zbędne informacje, tzw. zapychacze, klient oczekuje konkretów), umieścić w widocznym miejscu kontakt, pominąć zbyt dużą ilość animacji, które znacznie przedłużą czas wczytywania się strony. Warto zastanowić się, co zasługuje na wyróżnienie (ułatwiające poruszanie się po stronie), czy strona posiada przejrzystą szatę graficzną (oryginalność jest mile widziana, jednak zbyt abstrakcyjne kształty i układy mogą wprowadzić dezorientację).

Nie zapominajmy o promocji w social mediach, które ocieplają wizerunek firmy (aktualnie tworzone witryny posiadają integrację z social media, dzięki czemu nowe wpisy pojawiają się na profilach automatycznie, responsywności strony internetowej (czyli dostosowaniu układu strony do ekranu urządzeni mobilnego, na którym zostanie wyświetlona), intuicyjnego rozmieszczenia informacji (skomplikowana bądź niezrozumiała nawigacja strony odstrasza potencjalnych klientów – nikt nie lubi momentu, w którym nie wie, co kliknąć z nadmiaru opcji). Strona internetowa stała się formą inwestycji, która w przyszłości powinna się zwracać.

Dobra agencja interaktywna ze Szczecina?

Dlaczego nasze strony internetowe?

Agencja interaktywna Szczecin – dobry czy zły pomysł? 

Tworzymy strony internetowe, dbając o każdy detal. Zlecając projekt agencji interaktywnej  SOLV™, ofiarujemy Ci całą naszą wiedzę, zdobytą przez wieloletnie doświadczenie, która pozwoli uporać się z trudnościami i wspólnie osiągnąć sukces. Wiemy, że funkcjonalność strony internetowej oraz jej intuicyjny układ ułatwiają użytkowanie. Pierwsze wrażenie klienta jest nie raz kluczowym punktem zdobycia go lub stracenia. Oczywiście, nie zapominajmy o pozycjonowaniu, odpowiadającemu za to, które witryny pojawią się w pierwszej kolejności, po wpisaniu konkretnej frazy. Jeśli jest on dobrze prowadzone, zwiększa statystki odwiedzin. Konkretne słowa kluczowe gwarantują konkretną grupę docelową, zainteresowaną daną usługą / produktem.

Wyniki wyszukiwarki – a gdzie się podziała moja strona internetowa?

Pamiętaj, że zawartość Twojej wirtualnej wizytówki ma znaczenie nie tylko dla celów SEO, ale również dla potencjalnych klientów. Nasz zespół, tworzący strony internetowe Szczecin, skupia się na uchwyceniu istoty marki, uwypuklania ich walorów oraz stworzeniu skutecznego łącza komunikacyjnego, który przyciągnie uwagę użytkowników. Prócz pozycjonowania i projektowania stron internetowych, zajmujemy się także promocją w social mediach oraz przygotowywaniem planu strategii marketingowej oraz PR. Działamy na wielu obszarach, dzięki czemu jesteśmy skuteczniejsi.

 

Dlaczego SOLV™ Agencja interaktywna Szczecin? 

Słuchamy – oczekiwań wobec nas i efektów. Proponujemy – możliwe rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Tworzymy – wspólny projekt. Rozmowa jest kluczowym aspektem każdej relacji, dlatego poświęcamy czas na szczegółowe omawianie danego projektu i analizowanie go pod różnymi kontami. Nasza agencja interaktywna Szczecin wyróżnia się doświadczeniem w branży, które pomaga nam w uzyskaniu lepszych wyników i skutecznym rozwiązywaniem problemów. Przed wypuszczeniem strony internetowej, przeprowadzamy ją przez szereg testów. Dzięki czemu mamy pewność, że witryna jest przygotowana do użytkowania. Twoja witryna zostanie podpięta do strony statystyk, które będą zbierały informację o jakości i ilości ruchu na niej. Pomoże to w dopracowywaniu strategii marketingowej oraz zweryfikuje wprowadzane zmiany. Strona internetowa Szczecin – przekonaj się sam, ilu klientów już nam zaufało.

W czym możemy Tobie pomóc?

Zadzwoń, napisz lub po prostu wpadnij do Nas – porozmawiamy o Twoim projekcie.

Formularz kontaktowy
 • Imię*
  0
 • Adres e-mail*
  1
 • Numer telefonu*
  2
 • Usługa*
  3
 • Treść wiadomości*
  4
 • 5
 • Przepiszlitery
  6
 • Jeżeli nie chcesz podawać numeru telefonu, napisz do nas bezpośrednio na adres mailowy [email protected]
  7

3 Maja 9
31-062 Kraków
+48 12 350 23 88

Sebastian Kardyś
+48 506 852 106
[email protected]

kontakt6

FORMULARZ KONTAKTOWY
 • Imię*
  0
 • Adres e-mail*
  1
 • Numer telefonu*
  2
 • Jeżeli nie chcesz podawać numeru telefonu, napisz do nas bezpośrednio na adres mailowy [email protected]
  3
 • Usługi*
  Strona internetowa
  Sklep internetowy
  Pozcyjonowanie
  Marketing Internetowy
  Google Kampania AdWords SOLV
  Inne
  4
 • Treść wiadomości*Informacje dodatkowe
  5
 • 6
 • Przepiszlitery
  7
 • 8
 • 9