fbpx

Agencja interaktywna Łódź

Strony internetowe Łódź

Strona internetowa łódź

Strona internetowa Łódź - zakładasz czy odświeżasz aktualną? Jesteś w dobrym miejscu!

I nternet jest nieustannie zmieniającym się środowiskiem, stanowiącym szybką i wygodną formę komunikacji. To jego użytkownicy decydują, co chcą zobaczyć. Konkurencja nie śpi, dlatego staramy się projektować strony tak, by przyciągnąć uwagę klienta.  Nie oszukujmy się – większość z nas jest po prostu leniwa i wybiera pierwszą pozycję, którą wyświetli wyszukiwarka. Z drugiej strony, świadczy to również o wiarygodności danej marki. Zadbamy o to, by po wpisaniu Twoja strona internetowa zajmowała czołowe pozycje na liście. Jednak sama jej pozycja, nie niesie za sobą sukcesu. Przy projektowaniu stron internetowych, powinno zwrócić się uwagę na stworzenie dobrego pierwszego wrażenia, wywołującego pozytywną reakcje u odwiedzającego. Przejrzyj, ile witryn, po wpisaniu strona internetowa Łódź, przykuje Twoją uwagę. Jeśli nasza strona nie działa poprawnie, jest nieprzejrzysta, brak w niej konkretnych treści, pojawiają się nadmiernie wyskakujące komunikaty, funkcje (w większości niezrozumiałe) – prawdopodobnie potencjalny klient odwiedzi nas pierwszy i ostatni raz. W dalszym ciągu dużym powodzeniem cieszą się „polecenia” od znajomych. Jednak jak można polecić coś, co odstrasza już na samym początku?

 Czego unikać na stronie internetowej? 

Jeśli chcesz dzielić się swoją wiedzą z klientem – informować go na bieżąco o postępach, nowościach czy też sukcesach swojej firmy – a zarazem nie obciążać strony ilością tekstu, blog będzie idealnym rozwiązaniem. Możesz w nim umieszczać wpisy od newsów, po poradniki – dzięki czemu zmniejszysz też dystans z klientem. W końcu firma to nie tylko logo i nazwa, ale ludzie, którzy w niej pracują. Strona internetowa powinna zawierać zwięzłe i konkretne treści. Zastosowanie w szacie graficznej wszystkich kolorów tęczy, również nie stanowi dobrego rozwiązania. Starajmy się ograniczyć paletę barw do 3-4 kolorów.  Wyróżnianie haseł / informacji ułatwia i przyspiesza dotarcie do pożądanych informacji. Jednak, tu także pamiętajmy o umiarze. Jeśli wszystko jest podkreślone – nic nie jest istotne, a także męczy wzrok. Stwórzmy możliwe najprostszą drogę kontaktu firma – klient oraz dbajmy o aktualność zamieszczanych informacji. Wpisz „strony internetowe łódź” i przyjrzyj się konkurencji.

Czym wyróżnia się agencja interaktywna Łódź?

K ażda strona internetowa jest odrębnym projektem –  chcemy poznać Twoją markę, zrozumieć potrzeby i opracować strategię zasadzenia wspólnego ziarenka, które, przy odpowiednim prowadzeniu, wyrośnie na drzewo, dające obfite plony. Patrzymy przyszłościowo, nie zamykamy się w utartych stereotypach. Jeśli masz własną wizję – chętnie wysłuchamy i doradzimy, jeśli nie – nic straconego! Przygotujemy ją dla Ciebie w oparciu o analizy, rozmowę i dostępne narzędzia. Nasza agencja interaktywna zajmuje się nie tylko projektowaniem stron internetowym, lecz także doradzaniem czy opracowywaniem całej strategii marketingowej, PR czy promocji w social mediach. SOLV™ Agencja interaktywna Łódź – to nie tylko firma, ale przede wszystkim ludzie, którzy z pasją podchodzą do każdego nowego zadania.

Nasz zespół kreatywnych indywidualności stworzy oryginalną wirtualną wizytówkę twojej filmy. Strona internetowa Łódź – nie zajmujemy przypadkowej pozycji w wyniku wyszukiwań. Zadbamy o każdy szczegół strony internetowej a także jej odpowiednie pozycjonowanie. Pomożemy Ci znaleźć się w czołowych pozycjach oraz zwrócić na siebie uwagę klientów. Nieustannie poszukujemy nowych form i innowacyjnych rozwiązań, by móc wdrążyć je w życie i osiągać jeszcze lepsze wyniki.

Agencja interaktywna Łódź

 

 

Jeśli chcesz iść naprzód i przetrzeć nowe szlaki rozwoju swojego biznesu, skontaktuj się z nami – SOLV™ Agencja interaktywna Łódź. Nasza agencja interaktywna nie patrzy na odległości dzielące nas z klientem, zaufaj nam! Czasem bliżej, nie znaczy lepiej. Dla nas odległości to nie problem – przyjedziemy.

W czym możemy Tobie pomóc?

Zadzwoń, napisz lub po prostu wpadnij do Nas – porozmawiamy o Twoim projekcie.

Formularz kontaktowy
 • Imię*
  0
 • Adres e-mail*
  1
 • Numer telefonu*
  2
 • Usługa*
  3
 • Treść wiadomości*
  4
 • 5
 • Przepiszlitery
  6
 • Jeżeli nie chcesz podawać numeru telefonu, napisz do nas bezpośrednio na adres mailowy [email protected]
  7

3 Maja 9
31-062 Kraków
+48 12 350 23 88

Sebastian Kardyś
+48 506 852 106
[email protected]

kontakt6

FORMULARZ KONTAKTOWY
 • Imię*
  0
 • Adres e-mail*
  1
 • Numer telefonu*
  2
 • Jeżeli nie chcesz podawać numeru telefonu, napisz do nas bezpośrednio na adres mailowy [email protected]
  3
 • Usługi*
  Strona internetowa
  Sklep internetowy
  Pozcyjonowanie
  Marketing Internetowy
  Google Kampania AdWords SOLV
  Inne
  4
 • Treść wiadomości*Informacje dodatkowe
  5
 • 6
 • Przepiszlitery
  7
 • 8
 • 9