fbpx

Agencja interaktywna Lublin

Strony internetowe Lublin

Agencja interaktywna

Daj się odkryć klientowi! Strona internetowa, to nie tylko witryna, ale wirtualna wizytówka Twojej firmy!

Zazwyczaj, wchodząc na stronę internetową, nie zastanawiamy się na tym, ile trudu wymaga jej stworzenie. Przywykliśmy do przeglądania takiej masy informacji, że szukając konkretu, szybko zamykamy witryny, w których nie możemy go odnaleźć. Po co tracić czas, jeśli inna strona oferuje nam informacje od razu? Wpisz frazę „strona interaktywna Lublin” i przypomnij sobie, czym kierowałeś się przy wyborze agencji interaktywnej – Twoich potencjalni klienci działają dokładnie tak samo. Dlatego tak ważną rolę odgrywa odpowiednie rozmieszczeni treści oraz jej zawartość – powinna być zgodna z rzeczywistym stanem, aktualizowana, bez mylących informacji. Wyróżnienia, które automatycznie naprowadzają wzrok na kluczowe kwestie, spełniają swoją rolę jedynie, gdy nie występują w nadmiarze. Jeśli wszystko mamy podkreślone, wyboldowane – tracimy rozeznanie, co jest ważne, a co nie. Nadmierne wykorzystywanie interaktywnych elementów czy też animacji może przyczynić się do przeciążenia, w trakcie ładowania witryny. Czy chcemy, czy też nie, innowacyjny układ nawigacyjny – jeśli nie jest przejrzysty – rzadko się sprawdza. Ludzie szybko przyzwyczajają się do pewnego schematu poruszania – np. wiemy, że w systemie Windows „START” znajduje się zazwyczaj w lewym dolnym rogu – dzięki czemu działamy intuicyjnie

 

Gdy nowy panel jest zbyt zawiły, odwiedzający zaczyna odczuwać irytację. To samo stanie się w momencie, gdy ilość wyskakujących okien zacznie przysłaniać główną treść. Ciekawostki, porady są mile widziane np. w formie wpisów blogowych, który równocześnie ociepla wizerunek firmy. Na koniec sprawa, łącząca wszystkich – social media. Obecność w nich pozwala na nawiązanie szybszego, bezpośredniego kontaktu z potencjalnym klientem. Jednak, by opcja ta dobrze funkcjonowała, musimy zadbać o prawidłową responsywność strony internetowej – czyli dopasowywanie jej do różnego rodzaju ekranów urządzeń mobilnych. Jak widać, kluczową rolę odgrywają detale, które, w zbyt dużej ilości, potrafią przynieść odwrotny efekt. Nasza agencja interaktywna Lublin wykorzystuje zdobyte doświadczenie, by tworzyć przejrzyste i funkcjonalne strony internetowe, przykuwające uwagę odwiedzających. Przed wypuszczeniem witryny, przepuszczamy ją przez szereg testów, by upewnić się, że wszystko działa poprawnie.

Dobra agencja interaktywna z Lublina?

Dlaczego nasze strony internetowe?

Dlaczego SOLV Agencja Interaktywna Lublin?

Umów się przedstawicielem naszej agencji interaktywnej i przekonaj się sam. Wysłuchamy Twoich pomysłów i założeń (jeśli ich nie masz, przedstaw swoją wizję, a my zajmiemy się resztą), doradzimy oraz podsuniemy propozycje wykonań. Nie używamy utartych schematów ani gotowych rozwiązań. Każdy projekt jest dla nas nową ścieżką. Projektując stronę internetową – tworzymy komunikację pomiędzy Twoją firmą a klientem. Ciężko pracujemy każdego dnia, starając się pomóc naszym klientom osiągnąć wytyczone cele. Zależy nam, by osiągnąć efekt, w którym użytkownik, odwiedzający stworzoną przez nas stronę internetową, staje się klientem.

Jak tworzymy strony internetowe Lublin?

Nie posługujemy się gotowymi schematami. Kierujemy się zasadami, że każdy projekt to osobna persona, która wymaga specjalnego podejścia, zrozumienia i wydobycia walorów. Staramy się ująć całość tak, by skupić uwagę „przechodnia” – treścią, formą, grafiką. Następnie wzbudzić zainteresowanie daną usługą czy też produktem, które wywoła chęć zakupu. Moment kulminacyjny nastanie, gdy klient np. skontaktuje się, zakupi – wykona akcję (czynność), po której stanie się klientem. SOLV Agencja interaktywna Lublin – chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem, nabytym dzięki latom spędzonym w branży. Dbamy o ludzi, z którymi współpracujemy – ich sukces jest także naszym sukcesem.

 

 

 

SOLV to kreatywny zespół, scalający ze sobą ekspertów z różnych branż, dzięki czemu doskonale radzimy sobie z wyzwaniami, jakie stawia projektowanie stron internetowych. Działamy z pasją, szukamy nowych rozwiązań, śledzimy nowinki i wdrążamy je w życie. Agencja interaktywna Lublin / strony internetowe Lublin – nie można nas przeoczyć.

W czym możemy Tobie pomóc?

Zadzwoń, napisz lub po prostu wpadnij do Nas – porozmawiamy o Twoim projekcie.

Formularz kontaktowy
 • Imię*
  0
 • Adres e-mail*
  1
 • Numer telefonu*
  2
 • Usługa*
  3
 • Treść wiadomości*
  4
 • 5
 • Przepiszlitery
  6
 • Jeżeli nie chcesz podawać numeru telefonu, napisz do nas bezpośrednio na adres mailowy [email protected]
  7

3 Maja 9
31-062 Kraków
+48 12 350 23 88

Sebastian Kardyś
+48 506 852 106
[email protected]

kontakt6

FORMULARZ KONTAKTOWY
 • Imię*
  0
 • Adres e-mail*
  1
 • Numer telefonu*
  2
 • Jeżeli nie chcesz podawać numeru telefonu, napisz do nas bezpośrednio na adres mailowy [email protected]
  3
 • Usługi*
  Strona internetowa
  Sklep internetowy
  Pozcyjonowanie
  Marketing Internetowy
  Google Kampania AdWords SOLV
  Inne
  4
 • Treść wiadomości*Informacje dodatkowe
  5
 • 6
 • Przepiszlitery
  7
 • 8
 • 9