fbpx

Agencja interaktywna Rzeszów

Strony internetowe Rzeszów

Prezencja strony internetowej ma znaczenie

Strona internetowa Twojej firmy to pierwsze wrażenie, na podstawie którego klienci podejmują decyzję o współpracy bądź też nie (a może sam zawitałeś do nas po wpisaniu frazy „strona internetowa Rzeszów”). Począwszy od nadmiernej ilości wyskakujących okien na samym początku – większość może odebrać je jako złośliwe reklamy lub poczuć zbyt duże osaczenie. Odwiedzający naszą stronę internetową poszukuje konkretnych informacji, jeśli treść nie jest przejrzysta, ciężko je odnaleźć – zamknięcie witryny i zmiana na inną, trwa dosłownie chwilę. Wyróżnianie wszystkiego jest bardzo mylące – zastanówmy się, które informacje są rzeczywiście godne wyróżnienia, a które można zostawić nienaruszone. Sam układ strony pod względem typograficznym i graficznym również odgrywa znaczącą role. Zbyt duża ilość ruchomych animacji wydłuża czas ładowania się naszej witryny, zaś jej wielobarwność – w szczególności nieuzasadniona – staje się wadą. Projektując strony, staramy się zachować zasadę „trzech kolorów”, która wygląda schludnie, atrakcyjnie, a przede wszystkim – użytecznie. Panel nawigacyjny powinien być dość prosty, jeśli to możliwe – intuicyjny. Jesteśmy przyzwyczajeni do pewnych schematów np. czerwony krzyżyk zamknięcia okna znajduje się po prawej stronie.

 

Odwiedzający naszą stronę internetową z przyzwyczajenia będzie oczekiwał opcji w konkretnych miejscach. Jeśli zaburzmy ten szyk, a nie będzie on zrozumiały – stracimy potencjalnego klienta. Pomyśl sam, czym kierowałeś się, wybierając jedną z wyszukanych „strona internetowa Rzeszów / Agencja interaktywna Rzeszów”. Zwiększony ruch można osiągnąć cięgi stworzeniu sieci komunikacji poprzez social media. Ocieplamy w ten sposób wizerunek firmy, pokazujemy, że to nie tylko nazwa, ale przede wszystkim ludzie. Dodatkowo można założyć bloga. Porady, nowości, zapowiedzi, sukcesy – niech odwiedzający wie, że nie stoisz w miejscu! Wyróżnij kontakt – w końcu on jest kluczowy. Obojętnie, czy to adres, email, telefon – te informacje powinny znajdować w widocznym lub łatwo dostępnym miejscu. Przy rozmieszczaniu poszczególnych elementów, pamiętajmy, przy zastosowaniu responsywności (czyli dostosowaniu wyświetlanej strony internetowej do rozmiaru ekranu urządzenia mobilnego czy to monitora, telefonu, tabletu etc.) znalazły się w odpowiednim miejscu. SOLV agencja interaktywna Rzeszów podchodzi do projektowania w sposób odzwierciedlający podstawowe wartości naszych klientów, przedstawione w sposób zachęcający ich docelowych odbiorców. Nieustanie gonimy za nowinkami, aby polepszyć jakość naszych usług. Wpisz „strona internetowa Rzeszów” i przekonaj się, jak wielu klientów już nam zaufało.

Dobra agencja interaktywna z Rzeszowa?

Dlaczego nasze strony internetowe?

Sama strona internetowa nie wystarczy – potrzebujesz wyników 

Rozumiemy, czym jest biznes, dlatego każdy projekt rozpoczynamy od rozmowy – poznajemy oczekiwania i wyznaczone cele, analizujemy, a następnie opracowujemy unikalną strategię, która pomoże Twojej firmie wyróżnić się wśród konkurencji. Rozumiemy, że w dobie tak wielu ofert przedstawianych przez agencje interaktywne, ciężko jest zdecydować się na wybór jednej z nich. Skąd mieć pewność, że Twój projekt zostanie dobrze poprowadzony i osiągnie sukces? Nie ma na to jednej recepty.

Wyniki wyszukiwarki – a gdzie się podziała moja strona internetowa?

SOLV agencja interaktywna Rzeszów – stawiamy na doświadczenie. Wykorzystujemy naszą wiedzę, by uporać się z problemami i ukierunkować projekt w stronę sukcesu. Przygotowując projekt bierzemy pod uwagę badania rynkowe i aktualne trendy, a przede wszystkim potencjalnych klientów oraz ich preferencje. Słuchamy Twoich wytycznych, uwag i założeń, starając się przygotować stronę internetową według oczekiwań – doradzamy przy tym, które narzędzia warto zastosować, a które odrzucić.

 

SOLV™ Agencja interaktywna Rzeszów / strona internetowa Rzeszów

Wpisz to hasło w wyszukiwarkę i przekonaj się, co inni sądzą o nas. Zajmujemy się nie tylko stawianiem stron internetowych, zadbamy o promocję w social mediach, PR czy opracowanie strategii marketingowej. Pomożemy w wirtualnej promocji Twojej firmy. Nie narzucamy, słuchamy, doradzamy, a przede wszystkim rozmawiamy – to istotne, by klient był partnerem i wspólnie dążyliśmy do tego samego celu.

W czym możemy Tobie pomóc?

Zadzwoń, napisz lub po prostu wpadnij do Nas – porozmawiamy o Twoim projekcie.

Formularz kontaktowy
 • Imię*
  0
 • Adres e-mail*
  1
 • Numer telefonu*
  2
 • Usługa*
  3
 • Treść wiadomości*
  4
 • 5
 • Przepiszlitery
  6
 • Jeżeli nie chcesz podawać numeru telefonu, napisz do nas bezpośrednio na adres mailowy [email protected]
  7

3 Maja 9
31-062 Kraków
+48 12 350 23 88

Sebastian Kardyś
+48 506 852 106
[email protected]

kontakt6

FORMULARZ KONTAKTOWY
 • Imię*
  0
 • Adres e-mail*
  1
 • Numer telefonu*
  2
 • Jeżeli nie chcesz podawać numeru telefonu, napisz do nas bezpośrednio na adres mailowy [email protected]
  3
 • Usługi*
  Strona internetowa
  Sklep internetowy
  Pozcyjonowanie
  Marketing Internetowy
  Google Kampania AdWords SOLV
  Inne
  4
 • Treść wiadomości*Informacje dodatkowe
  5
 • 6
 • Przepiszlitery
  7
 • 8
 • 9