Kurs SEO od Papa SEO – i pozycjonowanie staje się banalnie proste

Kurs SEO od Papa SEO – i pozycjonowanie staje się banalnie proste

Działania SEO to dziś absolutna konieczność, aby docierać do klientów i rozwijać firmę. Czy to oznacza, że jesteśmy zmuszeni płacić tysiące złotych miesięcznie agencjom pozycjonującym? Niekoniecznie. Niezbędne staje się jedynie biznesowe podejście do SEO, szukanie oszczędności tam, gdzie jest to możliwe, ale też dogłębne poznanie tajników związanych z SEO. We wszystkim tym może pomóc innowacyjny kurs SEO stworzony przez Papa SEO, przekonaj się, co zyskują kursanci.

Spis Treści

Kurs SEO od Papa SEO – co zawiera?

Gotowe przepisy na treści, które sprzedają, metody jak obliczyć ROI z SEO czy też informacje, jakie narzędzia warto wykorzystać, aby dowiedzieć się, jakie frazy kluczowe wykorzystuje konkurencja – to tylko kilka najważniejszych kwestii, o których możesz dowiedzieć się z kursu Papa SEO.  Kilkadziesiąt gotowych filmów wideo i jeszcze więcej w planach dotyczących SEO – od kwestii związanych z techniczną optymalizacją witryny, pisanie treści zgodnie z zaleceniami Google i współczesnych użytkowników, po kwestie związane z linkowaniem. Zatem kursant nabywa w sposób naprawdę przystępny wszelkich informacji, które pozwolą mu nawet samodzielnie zajmować się optymalizacją czy też pozycjonowaniem swojej witryny.
Każdy temat znajduje się w nowym odcinku, trwającym ok. 20-30 minut. Jeśli będziesz miał sporo samozaparcia i czasu, to przez miesiąc będziesz mógł zyskać naprawdę potężny zastrzyk wiedzy. Najważniejsze jest jednak to, że w kursie zostały zawarte nie tylko informacje teoretyczne, które notabene zostały w prosty i logiczny sposób wyjaśnione. Kluczowe jest to, że do każdego odcinka przemycono wiele praktycznych rozwiązań, takich jak obsługa narzędzi niezbędnych podczas działań SEO czy też opisy sytuacji, jakie mogą spotkać każdego specjalistę SEO czy też klienta w trakcie współpracy z agencją pozycjonerską.

Dla kogo?

Głównym założeniem kursu miało być odkrycie przed kursantem wszystkich sekretów SEO. Jeśli dotąd uważałeś SEO za czarną magię, to zdecydowanie powinieneś zainwestować pieniądze w ten kurs. Krok po kroku zostaniesz przeprowadzony przez świat algorytmów, linków i fraz kluczowych.
Aktualnie dostępne są jedynie filmy skierowane dla osób początkujących, jednak sukcesywnie dodawane są materiały przeznaczone dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Zdecydowanie kurs Papa SEO to opcja stworzona dla właścicieli stron www, sklepów online, copywriterów, programistów czy też osób, które chcą zostać specjalistami SEO.

Omów z nami swój pomysł

michal-ostrowski-kontakt

Napisz do nas

  Dlaczego warto? 3 najważniejsze zalety tego kursu

  Uczysz się, kiedy chcesz

  Nie ma tutaj terminów, egzaminów czy nawet konieczności wychodzenia z domu. Zyskujesz dostęp do materiałów wideo i nic Cię nie ogranicza. Uczysz się, kiedy masz na to czas i ochotę. Bez stresu i presji. Taka nauka nie tylko daje więcej satysfakcji, ale też jest efektywniejsza, gdyż w razie potrzeby możesz dany odcinek obejrzeć ponownie, aby utrwalić wiedzę. Nagrania włączasz na dowolnym urządzeniu nawet podczas jazdy autobusem.

  Doświadczenie prowadzącego

  W sieci jest naprawdę wiele różnych kursów z tego zakresu, jednak często są one prowadzone przez osoby, które mają niewielkie doświadczenie w tej branży. W tym przypadku sytuacja wygląda zupełnie inaczej, bo możesz czerpać wiedzę od osoby, która pracowała na stanowisku Head of SEO dla takich firm jak Onet, TVN czy Allegro.

  Jakość 4K

  Zyskuj wiedzę z materiałów, które zostały nagrane w najwyższej jakości! Wbrew pozorom trudno znaleźć na rynku kursy, które zostały nagrane profesjonalnymi sprzętami, a przy tym gwarantują kursantowi idealną jakość obrazu i dźwięku. Papa SEO zdecydowanie podniósł wysoko poprzeczkę innym autorom kursów.

  Ile kosztuje?

  Warto zwrócić uwagę na cenę, jaką płacisz za dostęp do kursu – 67,65 zł za miesiąc. Zawierasz umowę na rok i możesz sam zdecydować, czy chcesz płacić za kurs co miesiąc, czy też zapłacić całość z góry. Ceny za kursy SEO online opiewają nawet na kilka tysięcy złotych i zawierają znacznie mniejszą ilość materiałów, więc zdecydowanie to jedna z ciekawszych propozycji dostępnych aktualnie na rynku.
  Zatem czy warto wykupić dostęp do tego kursu? Zdecydowanie, bo zyskasz w ten sposób jasno nakreślone wskazówki, jak odczarować SEO i przy tym zaoszczędzić pieniądze na promocję swojej strony czy sklepu w sieci.

  Dostęp do kursu znajdziesz tutaj: https://papaseo.com/

  Zobacz także Płatności Online

  Porozmawiajmy o Twoim pomyśle

  Napisz do nas

   Powiązane wpisy

   Masz pytanie zadzwoń lub napisz do nas

   Skontaktuj się z nami