Strony internetowe

SOLV™

Internet & Marketing

S T R O N Y

INTERNETOWE

48% OSÓB WSKAZUJE WYGLĄD STRONY WWW

jako główny czynnik oceny wiarygodności firmy

94% OSÓB PRZYZNAŁO ŹLE WYGLĄDAJĄCA STRONA

spowodowała brak zaufania i odrzucenie oferty

10 SEKUND, TYLKO TYLE MASZ

na uchwycenie uwagi odwiedzającego nim opuści stronę, wykorzystaj je!

72% INTERNAUTÓW TRAKTUJE OPINIĘ ONLINE

na równi z poleceniem firmy przez znajomego

tanie strony internetowe katowice

Projektowanie i tworzenie stron internetowych

Co nas wyróżnia spośród agencji interaktywnych?

Strategia

Strona internetowa to nie tylko kilka garści kodu okraszonych kilkoma zdjęciami. Minęły już czasy, kiedy miała ona wymiar jedynie informacyjny. Aktualnie to przede wszystkim inwestycja, która powinna się zwracać każdego dnia.
Pamiętamy o tym, tworząc strony www. Tworzenie stron internetowych Katowice.

Kreatywność

To pożądana cecha webdevelopera, której nie da się nauczyć, przeczytać… po prostu, trzeba ją w sobie mieć. Zanim zdecydujesz się na wybór konkretnego wykonawcy serwisu internetowego, na którego, zapewne, przeznaczysz niemałe środki, przyjrzyj się uważniej stronie internetowej samego wykonawcy. To nie prawda, że szewc bez butów chodzi.

Technologie

Technologie tworzenia stron internetowych, jak w każdej innej dziedzinie, szybko mkną do przodu. Należy samemu odpowiedzieć na pytanie, czy tworząc nową stronę internetową, warto stawiać na anachroniczne rozwiązania? Wszystkie strony www tworzymy w standardzie HTML5 i CSS3.

Dlaczego nasze strony www?

Czyli kilka elementów, na które warto zwrócić uwagę.

Interaktywność

Interaktywność

Naszymi realizacjami zmuszamy odbiorcę do interakcji pomiędzy nim a stroną internetową. Tworzenie stron www Katowice.

Dynamika

Dynamika

Dzięki dynamice Twojej nowej interaktywnej stronie, Twoja firma także będzie postrzegana jako bardziej dynamiczna.

Intuicyjność

Intuicyjność

Jednym z podstawowych czynników, jaki bierzemy pod uwagę w trakcie prac, jest intuicyjność poruszania się po stronie oraz jej “usability”.

Social ready

Social ready

Tworzone przez nas witryny posiadają integrację z social media, przez co nowe wpisy są udostępniane na profilach w mediach społeczościowych.

Mobile ready

Mobile ready

Wszystkie tworzone przez nas witryny posiadają responsywny layout, dzięki czemu można je bez problemu oglądać na wszelkich urządzeniach mobilnych.

Video & animacje

Video & animacje

Aby jeszcze bardziej podnieść dynamikę Twojej firmowej strony, możemy ją wzbogacić o materiał video, bądź złożone animacje.

Marketing

Marketing

Doradzamy, jak zoptymalizować stronę, aby uzyskać jak najwyższy stopień konwersji – współczynnik odwiedzających stronę do osób, które podjęły pożądaną przez nas akcję, np. złożyły zamówienie.

Statystyki

Statystyki

Dzięki podpięciu do strony statystyk będziesz miał pełną informację o jakości i kierunku ruchu na Twojej stronie internetowej. Dzięki temu będziesz miał możliwość jeszcze precyzyjniejszego planowania.

Nie jesteś zdecydowany, ale chciałbyś poznać ramy cenowe albo po prostu masz parę dodatkowych pytań? Zadzwoń do nas: 32 442 00 30 lub napisz przez formularz.

ZADAJ PYTANIE >>

Etapy prac

Aby maksymalnie zoptymalizować proces tworzenia strony internetowej,
podzieliliśmy go na kilka zasadniczych elementów:

1

Określenie podstawowych wymagań, dotyczących przyszłej strony internetowe, tj. ilość podstron statycznych wraz ze strukturą, dobór układu poszczególnych podstron, wyszczególnienie oczekiwań co do funkcjonalności strony.

 

2

Przygotowanie wstępnego projektu strony, obejmującego grafikę wraz z układem startowej strony. Projekt strony przesyłamy do Klienta w formie pliku graficznego jpg.

 

3

Wykonanie strony www według przekazanych wskazówek na domenie tymczasowej lub docelowej. Przedstawienie serwisu www do pierwszego odbioru przez Klienta. Zebranie kompletu wskazówek, dotyczących zmian na stronie.
4

Wstępna wycena projektu serwisu www przygotowana jest w oparciu o przekazane informacje. Cena jej wykonania  kalkulowana jest w oparciu, między innymi o czas pracy, jaki potrzebny będzie na jej wykonanie.

 

5

Podpisanie zamówienia na wykonanie serwisu internetowego. Klient wypełnia przed etapem tworzenia internetowej strony firmowej szczegółowy formularz wytycznych dla nowo tworzonego serwisu oraz przesyła teksty, a także własne grafiki (np. zdjęcia siedziby, produktów, itd.).

 

6

Naniesienie wszystkich zmian przedstawionych przez Klienta. Oddanie gotowego serwisu www do drugiego, ostatecznego odbioru. Tworzenie stron www to nasza pasja!
Kontakt SOLV agencja interaktywna
Tworzenie stron internetowych

Lepsza strona Twojej firmy

Tworzymy nowoczesne, funkcjonalne, ale przede wszystkim o wysokim współczynniku konwersji strony www. Na każdym etapie realizacji projektu pamiętamy o celu, który przyświeca tworzeniu strony internetowej. Gruntowna analiza konkurencji w połączeniu z doświadczeniem sprawia, że profesjonalnie zaprojektowana strona internetowa dociera do właściwej grupy docelowej, pokazuje korzyści z współpracy z Twoją firmą oraz sprzedaje.

Tworzenie stron internetowych

Dzisiaj nawet dziecko zdaje sobie sprawę, że strona internetowa jest najpopularniejszym narzędziem marketingu internetowego. Dobrze zaprojektowana strona www, nie tylko podniesie prestiż Twojej firmy, ale przede wszystkim poprowadzi odwiedzającego ją internautę wirtualną ręką, od uzyskania jego uwagi, poprzez zainteresowanie oraz pożądanie do ostatecznej akcji zakupu.

Silnik open source WORDPRESS

Wychodzimy z założenia, że nie należy wyważać drzwi otwartych na oścież. WordPress to tysiące ludzi zaangażowanych w nieustanny rozwój systemu, to gwarancja nadążania rdzenia strony za zmieniającymi się wymaganiami świata internetu. Dzięki zastosowaniu rozwiązań opartych o open source zyskujesz również na wydatkach związanych ze stworzeniem strony oraz jej rozbudową w przyszłości.

Optymalizacja strony pod pozycjonowanie w GOOGLE™

Na każdym etapie tworzenia Twojej nowej witryny firmowej dbamy o to, aby w przyszłości była ona jak najlepiej widoczna na frazy związane z Twoją branżą. W naszej firmie optymalizacja strony pod SEO to nie dodatek do niej, to jej integralna część. Optymalizacja kodu, odpowiednie metatagi, weryfikacja występowania fraz w tekście, pogrubienia, nagłówki H1 – H3, zoptymalizowane nazwy grafik oraz teksty alternatywne… a to dopiero początek.

Standardy i nowoczesne technologie

Tworzenie stron internetowych to nie tylko treści oraz grafika. Nasza agencja interaktywna to zespół specjalistów w swoich dziedzinach, który nie uznaje kompromisów. Wykorzystujemy najnowsze technologie tworzenia serwisów www, dbając przy tym o zachowanie powszechnie uznanych standardów oraz o bezpieczeństwo i stabilność. Nie ma znaczenia czy chodzi o firmową stronę internetową, sklep online, czy stworzenie małego bloga.

Responsywność RWD

Mamy pełną świadomość, że przyszłość internetu to urządzenia mobilne, tablety, smartfony. Każde z tych urządzeń może posiadać inną rozdzielczość ekranu. Dobra wiadomość jest taka, że nie musisz się tym martwić! Wszystkie strony robimy w technologii responsywnej, która dostosowuje stronę do rozmiaru ekranu urządzenia, na którym jest przeglądana.

W czym możemy pomóc?

Zadzwoń, napisz lub po prostu wpadnij do Nas – porozmawiamy o Twoim projekcie.

Formularz kontaktowy
 • Imię*
  0
 • Adres e-mail*
  1
 • Numer telefonu*
  2
 • Usługa*
  3
 • Treść wiadomości*
  4
 • 5
 • Jeżeli nie chcesz podawać numeru telefonu, napisz do nas bezpośrednio na adres mailowy biuro@solv.pl
  6

Monika Tołpa

konsultacje
+48 32 441 77 80
monika@solv.pl

Sebastian Kardyś

konsultacje
+48 32 445 00 70
sebastian@solv.pl

kontakt6

FORMULARZ KONTAKTOWY
 • Imię*
  0
 • Adres e-mail*
  1
 • Numer telefonu*
  2
 • Jeżeli nie chcesz podawać numeru telefonu, napisz do nas bezpośrednio na adres mailowy biuro@solv.pl
  3
 • Usługi*
  Strona internetowa
  Sklep internetowy
  Pozcyjonowanie
  Marketing Internetowy
  Google Kampania AdWords SOLV
  Inne
  4
 • Treść wiadomości*Informacje dodatkowe
  5
 • 6