Strony internetowe

Tworzenie stron internetowych

1. Czym są Strony internetowe

Strona internetowa – Twoje własne miejsce w sieci

Obecność w sieci to idealny sposób na pozyskanie klientów z zupełnie nowych źródeł. A funkcjonalna i estetyczna strona internetowa to świetna wizytówka dla każdego biznesu. Badania pokazują, że wygląd strony internetowej jest jednym z kluczowych elementów, na które zwracają uwagę Twoi potencjalni odbiorcy. Specjalnie dla Ciebie stworzymy oryginalną stronę, która w odpowiedni sposób zaprezentuje wybrane produkty lub usługi. Zostań z nami, niżej w treści znajdziesz kilka ważnych cyfr i dowiesz się jak wygląda tworzenie stron internetowych.

Responsywność

Z roku na rok zwiększa się liczba urządzeń mobilnych. Dzięki responsywności, Twoja strona dostosuje się do ekranu, na którym zostanie wyświetlona, co ułatwi przeglądanie treści. Nawet na małym wyświetlaczu smartfona.

Optymalizacja

To istotna funkcja każdej strony. Nie jest widoczna dla odbiorców, ale dzięki niej można osiągnąć wysoką pozycję w wyszukiwarkach internetowych.

Intuicyjność

To ważna cecha strony, która pozwoli odbiorcy szybko i bez przeszkód odnaleźć potrzebne informacje. Problemy z nawigowaniem na stronie mogą znacząco wpłynąć na obniżenie efektywności strony internetowej. Zadbamy, aby Twoje miejsce w sieci było przyjazne użytkownikowi.

CMS

System zarządzania treścią musi być prosty i intuicyjny, aby łatwo można było aktualizować stronę www. Dobierzemy i dopasujemy CMS do Twoich potrzeb.
systems integrations
Tworzenie stron internetowych

2.  Dlaczego Twój biznes potrzebuje naprawdę dobrej strony internetowej?

Rozpoznawalność marki – Twój potencjalny klient z całym prawdopodobieństwem będzie szukał w sieci informacji na temat firmy. Warto mu je udostępnić w estetycznej i przystępnej formie.

Zaufanie – internauci traktują informacje znalezione online z dużą dozą zaufania. Jeżeli strona będzie się dobrze prezentować, z pewnością pomoże Ci zrealizować część Twoich celów biznesowych.

Prezentacja oferty – pozwól klientowi poznać Cię, zanim zadzwoni lub odwiedzi Twoją firmę. Przeglądanie sieci to istotny element w ścieżce zakupowej wielu użytkowników.

Kreowanie wizerunku – dodatkowe elementy strony, jak na przykład blog, pozwalają na budowanie pozytywnego wizerunku Twojego biznesu.

3.  Etapy tworzenia strony internetowej

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Zwracamy uwagę na detale – to gwarantuje, że strona będzie estetyczna i funkcjonalna. Czas pracy nad stroną jest uzależniony od jej struktury i ilości treści, które muszą zostać na nią wprowadzone.

null
null

Analiza

Zebranie potrzebnych informacji na temat wyglądu i funkcji strony
null
null

Wycena

Wstępna wycena projektu
null
null

Prezentacja projektu

Stworzenie wstępnego projektu w formie graficznej i zaprezentowanie go klientowi
null
null

Zawarcie umowy

Podpisanie umowy wraz z formularzem wytycznych do projektu
null
null

Realizacja strony

Stworzenie strony www według wytycznych klienta oraz nanoszenie poprawek

Finalizacja projektu

Oddanie gotowego projektu

Masz pytanie zadzwoń lub napisz do nas

Kontakt SOLV agencja interaktywna
KREATOR
Interaktywny kreator zapytania
to najlepsza droga do
przygotowania
kompleksowej oferty.
Czas wypełniania 1-3 minuty.
BEZPŁATNA WYCENA
PROSTY FORMULARZ
Nie masz za dużo czasu i zależy
Tobie na szybkim kontakcie z
naszej strony,
ta droga jest dla Ciebie.
Czas wypełniania do 0,5 min.
BEZPŁATNA WYCENA
 • Arek Chrostek
  Arek ChrostekSEM Konsultant
 • Artur Gniadek
  Artur GniadekSEM Konsultant
 • Maciek Jędo
  Maciek JędoSEM Konsultant
 • Sebastian Kardyś
  Sebastian KardyśSEM Konsultant

MY ZADZWONIMY DO CIEBIE...

Wyślij
Wyślij

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości tworzenia stron internetowych, rozwiń sekcję klikając w odnośnik:

W trakcie budowy:

.

tanie strony internetowe katowice

SOLV™

Internet & Marketing

S T R O N Y

INTERNETOWE

48% OSÓB WSKAZUJE WYGLĄD STRONY WWW

jako główny czynnik oceny wiarygodności firmy

94% OSÓB PRZYZNAŁO ŹLE WYGLĄDAJĄCA STRONA

spowodowała brak zaufania i odrzucenie oferty

10 SEKUND, TYLKO TYLE MASZ

na uchwycenie uwagi odwiedzającego nim opuści stronę, wykorzystaj je!

72% INTERNAUTÓW TRAKTUJE OPINIĘ ONLINE

na równi z poleceniem firmy przez znajomego


Strategia

Strona internetowa to nie tylko kilka garści kodu okraszonych kilkoma zdjęciami. Minęły już czasy, kiedy miała ona wymiar jedynie informacyjny. Aktualnie to przede wszystkim inwestycja, która powinna się zwracać każdego dnia.
Pamiętamy o tym dokonując wyboru wykonawcy usługi.Kreatywność

To pożądana cecha webdevelopera, której nie da się nauczyć, przeczytać… po prostu, trzeba ją w sobie mieć. Zanim zdecydujesz się na wybór konkretnego wykonawcy serwisu internetowego, na którego, zapewne, przeznaczysz niemałe środki, przyjrzyj się uważniej stronie internetowej samego wykonawcy. To nie prawda, że szewc bez butów chodzi.


Technologie

Technologie tworzenia stron internetowych, jak w każdej innej dziedzinie, szybko mkną do przodu. Należy samemu odpowiedzieć na pytanie, czy tworząc nową stronę internetową, warto stawiać na anachroniczne rozwiązania? Wszystkie strony www tworzymy w standardzie HTML5 i CSS3.Dlaczego nasze strony www?

Czyli kilka elementów, na które warto zwrócić uwagę.Interaktywność

Interaktywność

Naszymi realizacjami zmuszamy odbiorcę do interakcji pomiędzy nim a stroną internetową. Tworzenie stron www Katowice.Dynamika

Dynamika

Dzięki dynamice Twojej nowej interaktywnej stronie, Twoja firma także będzie postrzegana jako bardziej dynamiczna.Intuicyjność

Intuicyjność

Jednym z podstawowych czynników, jaki bierzemy pod uwagę w trakcie prac, jest intuicyjność poruszania się po stronie oraz jej “usability”.Social ready

Social ready

Tworzone przez nas witryny posiadają integrację z social media, przez co nowe wpisy są udostępniane na profilach w mediach społeczościowych.Mobile ready

Mobile ready

Wszystkie tworzone przez nas witryny posiadają responsywny layout, dzięki czemu można je bez problemu oglądać na wszelkich urządzeniach mobilnych.Video & animacje

Video & animacje

Aby jeszcze bardziej podnieść dynamikę Twojej firmowej strony, możemy ją wzbogacić o materiał video, bądź złożone animacje.Marketing

Marketing

Doradzamy, jak zoptymalizować stronę, aby uzyskać jak najwyższy stopień konwersji – współczynnik odwiedzających stronę do osób, które podjęły pożądaną przez nas akcję, np. złożyły zamówienie.Statystyki

Statystyki

Dzięki podpięciu do strony statystyk będziesz miał pełną informację o jakości i kierunku ruchu na Twojej stronie internetowej. Dzięki temu będziesz miał możliwość jeszcze precyzyjniejszego planowania.


Nie jesteś zdecydowany, ale chciałbyś poznać ramy cenowe albo po prostu masz parę dodatkowych pytań? Zadzwoń do nas: 32 442 00 30 lub napisz przez formularz.

ZADAJ PYTANIE >>

Kontakt SOLV agencja interaktywna
Tworzenie stron internetowych

Lepsza strona Twojej firmy

Tworzymy nowoczesne, funkcjonalne, ale przede wszystkim o wysokim współczynniku konwersji strony www. Na każdym etapie realizacji projektu pamiętamy o celu, który przyświeca tworzeniu strony internetowej. Gruntowna analiza konkurencji w połączeniu z doświadczeniem sprawia, że profesjonalnie zaprojektowana strona internetowa dociera do właściwej grupy docelowej, pokazuje korzyści z współpracy z Twoją firmą oraz sprzedaje.Tworzenie stron internetowych

Dzisiaj nawet dziecko zdaje sobie sprawę, że strona internetowa jest najpopularniejszym narzędziem marketingu internetowego. Dobrze zaprojektowana strona www, nie tylko podniesie prestiż Twojej firmy, ale przede wszystkim poprowadzi odwiedzającego ją internautę wirtualną ręką, od uzyskania jego uwagi, poprzez zainteresowanie oraz pożądanie do ostatecznej akcji zakupu.

Silnik open source WORDPRESS

Wychodzimy z założenia, że nie należy wyważać drzwi otwartych na oścież. WordPress to tysiące ludzi zaangażowanych w nieustanny rozwój systemu, to gwarancja nadążania rdzenia strony za zmieniającymi się wymaganiami świata internetu. Dzięki zastosowaniu rozwiązań opartych o open source zyskujesz również na wydatkach związanych ze stworzeniem strony oraz jej rozbudową w przyszłości.

Optymalizacja strony pod pozycjonowanie w GOOGLE™

Na każdym etapie tworzenia Twojej nowej witryny firmowej dbamy o to, aby w przyszłości była ona jak najlepiej widoczna na frazy związane z Twoją branżą. W naszej firmie optymalizacja strony pod SEO to nie dodatek do niej, to jej integralna część. Optymalizacja kodu, odpowiednie metatagi, weryfikacja występowania fraz w tekście, pogrubienia, nagłówki H1 – H3, zoptymalizowane nazwy grafik oraz teksty alternatywne… a to dopiero początek.

Standardy i nowoczesne technologie

Tworzenie stron internetowych to nie tylko treści oraz grafika. Nasza agencja interaktywna to zespół specjalistów w swoich dziedzinach, który nie uznaje kompromisów. Wykorzystujemy najnowsze technologie tworzenia serwisów www, dbając przy tym o zachowanie powszechnie uznanych standardów oraz o bezpieczeństwo i stabilność. Nie ma znaczenia czy chodzi o firmową stronę internetową, sklep online, czy stworzenie małego bloga.

Responsywność RWD

Mamy pełną świadomość, że przyszłość internetu to urządzenia mobilne, tablety, smartfony. Każde z tych urządzeń może posiadać inną rozdzielczość ekranu. Dobra wiadomość jest taka, że nie musisz się tym martwić! Wszystkie strony robimy w technologii responsywnej, która dostosowuje stronę do rozmiaru ekranu urządzenia, na którym jest przeglądana.

Masz pytanie zadzwoń lub napisz do nas

Kontakt SOLV agencja interaktywna
KREATOR
Interaktywny kreator zapytania
to najlepsza droga do
przygotowania
kompleksowej oferty.
Czas wypełniania 1-3 minuty.
BEZPŁATNA WYCENA
PROSTY FORMULARZ
Nie masz za dużo czasu i zależy
Tobie na szybkim kontakcie z
naszej strony,
ta droga jest dla Ciebie.
Czas wypełniania do 0,5 min.
BEZPŁATNA WYCENA
 • Arek Chrostek
  Arek ChrostekSEM Konsultant
 • Artur Gniadek
  Artur GniadekSEM Konsultant
 • Maciek Jędo
  Maciek JędoSEM Konsultant
 • Sebastian Kardyś
  Sebastian KardyśSEM Konsultant

MY ZADZWONIMY DO CIEBIE...

Wyślij
Wyślij

SOLV™

kontakt6

FORMULARZ KONTAKTOWY
 • Imię*
  0
 • Adres e-mail*
  1
 • Numer telefonu*
  2
 • Jeżeli nie chcesz podawać numeru telefonu, napisz do nas bezpośrednio na adres mailowy biuro@solv.pl
  3
 • Usługi*
  Strona internetowa
  Sklep internetowy
  Pozcyjonowanie
  Marketing Internetowy
  Google Kampania AdWords SOLV
  Inne
  4
 • Treść wiadomości*Informacje dodatkowe
  5
 • 6