Strony internetowe

Tworzenie stron internetowych

1. Czym są Strony internetowe

Strona internetowa – Twoje własne miejsce w sieci

Obecność w sieci to idealny sposób na pozyskanie klientów z zupełnie nowych źródeł. A funkcjonalna i estetyczna strona internetowa to świetna wizytówka dla każdego biznesu. Badania pokazują, że wygląd strony internetowej jest jednym z kluczowych elementów, na które zwracają uwagę Twoi potencjalni odbiorcy. Specjalnie dla Ciebie stworzymy oryginalną stronę, która w odpowiedni sposób zaprezentuje wybrane produkty lub usługi. Zostań z nami, niżej w treści znajdziesz kilka ważnych cyfr i dowiesz się jak wygląda tworzenie stron internetowych.

Responsywność

Z roku na rok zwiększa się liczba urządzeń mobilnych. Dzięki responsywności, Twoja strona dostosuje się do ekranu, na którym zostanie wyświetlona, co ułatwi przeglądanie treści. Nawet na małym wyświetlaczu smartfona.

Optymalizacja

To istotna funkcja każdej strony. Nie jest widoczna dla odbiorców, ale dzięki niej można osiągnąć wysoką pozycję w wyszukiwarkach internetowych.

Intuicyjność

To ważna cecha strony, która pozwoli odbiorcy szybko i bez przeszkód odnaleźć potrzebne informacje. Problemy z nawigowaniem na stronie mogą znacząco wpłynąć na obniżenie efektywności strony internetowej. Zadbamy, aby Twoje miejsce w sieci było przyjazne użytkownikowi.

CMS

System zarządzania treścią musi być prosty i intuicyjny, aby łatwo można było aktualizować stronę www. Dobierzemy i dopasujemy CMS do Twoich potrzeb.
systems integrations
Tworzenie stron internetowych

2.  Dlaczego Twój biznes potrzebuje naprawdę dobrej strony internetowej?

Rozpoznawalność marki – Twój potencjalny klient z całym prawdopodobieństwem będzie szukał w sieci informacji na temat firmy. Warto mu je udostępnić w estetycznej i przystępnej formie.

Zaufanie – internauci traktują informacje znalezione online z dużą dozą zaufania. Jeżeli strona będzie się dobrze prezentować, z pewnością pomoże Ci zrealizować część Twoich celów biznesowych.

Prezentacja oferty – pozwól klientowi poznać Cię, zanim zadzwoni lub odwiedzi Twoją firmę. Przeglądanie sieci to istotny element w ścieżce zakupowej wielu użytkowników.

Kreowanie wizerunku – dodatkowe elementy strony, jak na przykład blog, pozwalają na budowanie pozytywnego wizerunku Twojego biznesu.

3.  Etapy tworzenia strony internetowej

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Zwracamy uwagę na detale – to gwarantuje, że strona będzie estetyczna i funkcjonalna. Czas pracy nad stroną jest uzależniony od jej struktury i ilości treści, które muszą zostać na nią wprowadzone.

null
null

Analiza

Zebranie potrzebnych informacji na temat wyglądu i funkcji strony
null
null

Wycena

Wstępna wycena projektu
null
null

Prezentacja projektu

Stworzenie wstępnego projektu w formie graficznej i zaprezentowanie go klientowi
null
null

Zawarcie umowy

Podpisanie umowy wraz z formularzem wytycznych do projektu
null
null

Realizacja strony

Stworzenie strony www według wytycznych klienta oraz nanoszenie poprawek

Finalizacja projektu

Oddanie gotowego projektu

Masz pytanie zadzwoń lub napisz do nas

Kontakt SOLV agencja interaktywna
KREATOR
Interaktywny kreator zapytania
to najlepsza droga do
przygotowania
kompleksowej oferty.
Czas wypełniania 1-3 minuty.
BEZPŁATNA WYCENA
PROSTY FORMULARZ
Nie masz za dużo czasu i zależy
Tobie na szybkim kontakcie z
naszej strony,
ta droga jest dla Ciebie.
Czas wypełniania do 0,5 min.
BEZPŁATNA WYCENA
 • Arek Chrostek
  Arek ChrostekSEM Konsultant
 • Artur Gniadek
  Artur GniadekSEM Konsultant
 • Maciek Jędo
  Maciek JędoSEM Konsultant
 • Sebastian Kardyś
  Sebastian KardyśSEM Konsultant

MY ZADZWONIMY DO CIEBIE...

Wyślij
Wyślij

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości tworzenia stron internetowych, rozwiń sekcję klikając w odnośnik:

Strona internetowa wizytówką Twojej firmy

 

Codziennie przeglądamy wiele stron internetowych w poszukiwaniu informacji, usług czy towarów. Obecność w sieci odgrywa kluczową rolę w pozyskiwaniu nowych Klientów. Strona internetowa stanowi wirtualną wizytówkę Twojej firmy. Dlatego tak ważne jest aby zawarte na niej informacje były czytelne dla odbiorców.
Według badań strony internetowe podobnie jak ludzie mają jedynie kilka sekund na wywołanie pozytywnego pierwszego wrażenia. Pewnie wiele razy wszedłeś na stronę internetową aby po chwili z niej ”uciec” ze względu na jej nieestetyczny wygląd.

Czym się zajmujemy?

Nasza agencja interaktywna zajmuje się kompleksowym tworzeniem przejrzystych i funkcjonalnych stron internetowych, które przyciągają uwagę Klientów nietuzinkową grafiką. Nasi pracownicy do każdego klienta podchodzą indywidualnie, co gwarantuje satysfakcję. Dodatkowo w naszej ofercie znajduje się szeroko pojęte usługi tj. marketing internetowy czy pozycjonowanie.

Kreowanie wizerunku firmy to nasza specjalność !

Tworzymy interesujące projekty graficzne, które pozwalają na wizualną identyfikację witryny. Indywidualne logo wraz z fenomenalną grafiką zapewnią rozpoznawalność Twojej firmy. Dodatkowo przyjazna wizualnie strona internetowa zaintryguje, przyciągnie uwagę, a nawet sprawi, że klienci zostaną na dłużej.
Atrakcyjny wygląd to nie wszystko Stworzone przez nas witryny internetowe mają wiele zalet. Kolejną ważną cechą naszych stron jest intuicyjność. Dzięki niej odbiorcy łatwo i szybko mogą znaleźć potrzebne informacje. Dokładamy wszelkich starań aby nasze strony www spełniały wymagania nie tylko Twoje ale również Twoich Klientów.

Pozytywne relacje z Klientem

Kreowanie wizerunku firmy to nie tylko strona internetowa, ale również jej dodatkowe elementy. Zawarty na podstronach blog pozwala na budowanie pozytywnego wizerunku Twojego biznesu.
Przeglądanie witryn internetowych stanowi ważny element w świecie konsumpcjonizmu. Wielu potencjalnych Klientów zanim zadzwoni lub odwiedzi firmę zapozna się z Twoją ofertą dostępną właśnie na stronie internetowej.

Responsywność, czyli dopasowanie.

Liczba urządzeń mobilnych stale wzrasta. Dzięki responsywności Twoja witryna internetowa dopasuje się do ekranu, na którym zostanie wyświetlona. Niezależnie od tego czy użytkownik otworzy stronę na smartfonie, tablecie czy laptopie przeglądane treści będą czytelne.

Bezpieczeństwo i zaufanie

Nasze strony internetowe wyposażone są w system zarządzania treścią CMS, który pozwala na samodzielną edycję i aktualizację witryny. Aplikacja umożliwia dodawanie, usuwanie i modyfikację treści na stronie bez znajomości programowania.
Dodatkowo nasze witryny posiadają certyfikat SSL, który poświadcza wiarygodność domeny lub domeny i jej właściciela oraz gwarantuje bezpieczeństwo przetwarzanych danych w sieci.

Sama strona nie wystarczy…

trzeba jeszcze ją wypromować. Tworzone przez nas witryny internetowe są przyjazne dla wyszukiwarek. Odpowiednia optymalizacja to istotna funkcja każdej strony. Nie jest widoczna dla odbiorców, jednak pozwala na osiągnięcie wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych.

Mimo posiadania wieloletniego doświadczenia oraz wielu projektów zakończonych sukcesem i zadowoleniem Klienta nasza firma nie osiada na laurach. W pracy cechuje nas bezkompromisowość, gdyż stale dążymy do perfekcji. Nieustanne poszukiwania coraz nowszych i lepszych rozwiązań zapewniają fachową obsługę nawet najbardziej wymagających Klientów.

SOLV™

kontakt6

FORMULARZ KONTAKTOWY
 • Imię*
  0
 • Adres e-mail*
  1
 • Numer telefonu*
  2
 • Jeżeli nie chcesz podawać numeru telefonu, napisz do nas bezpośrednio na adres mailowy biuro@solv.pl
  3
 • Usługi*
  Strona internetowa
  Sklep internetowy
  Pozcyjonowanie
  Marketing Internetowy
  Google Kampania AdWords SOLV
  Inne
  4
 • Treść wiadomości*Informacje dodatkowe
  5
 • 6
 • Przepiszlitery
  7
 • 8
 • 9