Tworzenie sklepów internetowych

Tworzenie sklepów internetowych

1. Po co mojej firmie sklep internetowy i jak powinien sprzedawać?

Sklep internetowy to doskonały sposób na poszerzenie tradycyjnych kanałów sprzedażowych. Korzyści, wynikające z posiadania sklepu internetowego, są oczywiste. Odpadają między innymi koszty lokalu, personelu, mediów. Płatności online za pomocą kart kredytowych oraz bankowości online umożliwiają pobieranie opłat w tym samym czasie, kiedy klienci są zdecydowani na zakup towaru/usługi. Dzięki sklepom internetowym zyskujemy wielu nowych klientów z całej Polski, a nawet świata. Aby nasz sklep był skuteczny, musi wyróżniać się wśród innych ofert. Tworzenie sklepów internetowych.

Uwaga

Uwaga to pierwszy krok w tym procesie, polega na przykuciu uwagi odwiedzającego sklep internetowy użytkownika, treścią, obrazem bądź inną formą przekazu.

Zainteresowanie

Po uzyskaniu uwagi użytkownika czeka nas kolejne wyzwanie, wywołanie eskalacji zainteresowania oferowanym przez nas produktem, czy usługą.

Pozadanie

Jeżeli poprawnie dobraliśmy elementy dwóch poprzednich kroków, kulminacyjnym punktem powinna być chęć posiadania oferowanego przez nas produktu, usługi czy też rozwiązania.

Akcja

Doprowadzenie do stanu w którym użytkownik wykonuje pożądaną przez nas akcje: składa zamówienie, wykonuje telefon, dokonuje zakupu etc. Do tego celu wykorzystujemy przemyślane Call To Action, czyli wezwania do akcji ZAKUPU.
systems integrations
tworzenie stron internetowych

2. Jakie korzyści daje posiadanie sklepu internetowego?

Tworzenie sklepów internetowych to nie tylko umiejętność przygotowania projektu graficznego, zakodowania go do systemu CMS czy pozostała techniczna wiedza, to przede wszystkim umiejętność wykorzystywania wszystkich i w pełnym wymiarze korzyści jakie daje nam prowadzenie sprzedaży z wykorzystaniem sieci.

Niskie koszty – zaoszczędzone pieniądze można przeznaczyć na promowanie sklepu w sieci. Sklep online to brak kosztów związanych z wynajmem lokalu czy zatrudnieniem personelu.

Zasięg – internet jest już praktycznie wszędzie. Swoje produkty możesz sprzedawać w całej Polsce, Europie, a nawet na całym świecie.

Funkcjonalność – wdrożymy wszystko, czego potrzebujesz, aby Twój sklep działał tak jak chcesz. Wszystkim będziesz zarządzać za pomocą jednego panelu administracyjnego.

Dodatkowe usługi – nasza praca to nie tylko wdrożenie sklepu internetowego. Stworzymy logo, identyfikację wizualną, zadbamy o hosting i domenę – po prostu daj nam znać, czego potrzebujesz.

3. Jak wygląda proces tworzenia sklepu internetowego?

Mamy indywidualne podejście do każdego projektu. Ważne, abyś dokładnie określił, czego potrzebujesz. Na tej podstawie będziemy w stanie określić zakres prac, stworzyć wycenę oraz podać zakres czasowy dla każdego etapu.

null
null

Analiza

Określenie potrzeb i wymagań, dotyczących przyszłego e-sklepu, m.in. korelacja sklepu z platformą Allegro, funkcja porównywarki cen.
null
null

Prototyp

Przygotowanie prototypu sklepu internetowego, który obejmuje szatę graficzną wraz z układem oraz jego funkcjonalnościami.
null
null

Propozycja

Wstępna wycena projektu przygotowana na podstawie dotychczasowych informacji. Cena sklepu internetowego jest kalkulowana w oparciu między innymi o czas pracy, jaki będzie potrzebny na jego stworzenie.
null
null

Zamówienie

Podpisanie zamówienia na wykonanie sklepu online. Klient wypełnia przed jego tworzeniem szczegółowy formularz wytycznych dla nowo tworzonego serwisu oraz przesyła teksty i własne grafiki.
null
null

Wykonanie

Końcowa aktualizacja zmian, dotyczących wyglądu i funkcjonalności sklepu internetowego, jego akceptacja i w efekcie końcowym – ostateczny odbiór.

Masz pytanie zadzwoń lub napisz do nas

Kontakt SOLV agencja interaktywna
KREATOR
Interaktywny kreator zapytania
to najlepsza droga do
przygotowania
kompleksowej oferty.
Czas wypełniania 1-3 minuty.
BEZPŁATNA WYCENA
PROSTY FORMULARZ
Nie masz za dużo czasu i zależy
Tobie na szybkim kontakcie z
naszej strony,
ta droga jest dla Ciebie.
Czas wypełniania do 0,5 min.
BEZPŁATNA WYCENA
 • Arek Chrostek
  Arek ChrostekSEM Konsultant
 • Artur Gniadek
  Artur GniadekSEM Konsultant
 • Maciek Jędo
  Maciek JędoSEM Konsultant
 • Sebastian Kardyś
  Sebastian KardyśSEM Konsultant

MY ZADZWONIMY DO CIEBIE...

Wyślij
Wyślij

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat procesu tworzenia sklepu internetowego, rozwiń sekcję klikając w odnośnik:

Tworzenie sklepów internetowych – Innowacyjność to my !

Marzysz o własnym e-sklepie? Jesteś właścicielem sklepu stacjonarnego i myślisz o rozszerzeniu swojej działalności w Internecie? A może posiadasz już swój sklep online i zależy Ci na usprawnieniu działalności, a co za tym idzie – zwiększeniem sprzedaży?

Jeśli na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco jesteś we właściwym miejscu. Agencja interaktywna solv świadczy wysokiej jakości, kompleksowe usługi w zakresie tworzenia sklepów online. Tworzymy nie tylko sklepy internetowe ale zajmujemy się również ich pozycjonowaniem w Google.

Sukces tkwi w szczegółach !

Niezależne logo sprawi, że Twój e-sklep będzie się wyróżniał i stanie się rozpoznawalny na rynku. Nasza agencja tworzy sklepy online począwszy od stworzenia projektu graficznego. Oferujemy również możliwość identyfikacji wizualnej firmy oraz rejestrację domeny. Nasi specjaliści zajmują się także planowaniem kampanii, reklamą internetową, pozycjonowaniem w wyszukiwarkach oraz doradztwem biznesowym. Na życzenie Klienta świadczymy również usługi webmasterskie, które polegają na obsłudze stronę po zakończeniu wdrożenia, optymalizacji ruchu na stronie, zarządzaniu technologią i infrastrukturą strony. Dodatkowo Twój e-sklep może być wyposażony w różne elementy graficzne jak i banery reklamowe.

Stawiamy na bezpieczeństwo !

Chcesz zwiększyć wiarygodność oraz zaufanie do Twojej firmy? Chcesz, sprawić by Twoi Klienci czuli się bezpiecznie robiąc zakupy w Twoim e-sklepie? Skorzystaj z certyfikatu SSL, który umożliwi pełną ochronę danych Tobie i Twoim Klientom. Wykorzystując go dbasz o bezpieczeństwo przetwarzanych informacji w sieci.

Akcja integracja !

Jeśli tylko chcesz, Twój sklep online może być zintegrowany z różnymi platformami, m.in. porównywarkami cen tj. Ceneo oraz platformą handlową Allegro. Kompatybilność zwiększa zakres Twoich możliwości, oszczędza cenny czas, a przede wszystkim umożliwia dotarcie do szerokiego grona potencjalnych Klientów.

Widoczność w sieci ma znaczenie !

Wszystkie nasze wdrożenia projektujemy pod kątem wysokiego pozycjonowania w wyszukiwarkach tak, aby sklepy internetowe były widoczne dla potencjalnych klientów. Nasze strony wyposażamy we właściwe systemy paginacji, tagowania, przyjaznych adresów i mapy strony. Działanie te mają ułatwić dostęp do Twojego e-sklepu.

Nasza oferta w zakresie tworzenia sklepów internetowych obejmuje:

 • optymalizację sklepu w wyszukiwarkach
 • administrację sklepem
 • pomoc techniczną
 • podpięcie płatności online
 • integrację z innymi platformami handlowymi i porównywarkami (Allegro,Ceneo)
 • wgranie i aktualizację asortymentu sklepu
 • możliwość samodzielnego dodawania nieograniczonej liczby kategorii i podkategorii
 • możliwość dodawania i edycji produktów oraz podstron w menu za pomocą wizualnego edytora treści typu Word
 • możliwość posiadania wielu wersji językowych sklepu, które można edytować w łatwy sposób
 • możliwość ustawienia stałych cech produktów, przenoszenia, kopiowania produktów
 • możliwość tworzenia promocji, polecanych produktów, nadawania kodów rabatowych
 • możliwość wysyłki newslettera na e-mail lub eksportu subskrybentów w pliku csv
 • możliwość zakupu przez Internet z koszyka w trybie AJAX lub tylko prezentacji produktów
  w formie katalogu on-line
 • możliwość zakupów bez rejestracji lub z rejestracją dla stałych odbiorców
 • możliwość nadawania i wyboru sposobu dostawy, formy płatności oraz płatności on-line
 • możliwość zaawansowanej wyszukiwarki produktów oraz zawężania kryteriów wyboru
 • możliwość ustalenia i wyświetlania produktów do porównania
 • zaawansowany panel administracyjny sklepu ze statystykami oraz narzędziami marketingowymi
 • i wiele innych udogodnień
SOLV™

kontakt6

FORMULARZ KONTAKTOWY
 • Imię*
  0
 • Adres e-mail*
  1
 • Numer telefonu*
  2
 • Jeżeli nie chcesz podawać numeru telefonu, napisz do nas bezpośrednio na adres mailowy biuro@solv.pl
  3
 • Usługi*
  Strona internetowa
  Sklep internetowy
  Pozcyjonowanie
  Marketing Internetowy
  Google Kampania AdWords SOLV
  Inne
  4
 • Treść wiadomości*Informacje dodatkowe
  5
 • 6
 • Przepiszlitery
  7
 • 8
 • 9