Pozycjonowanie w Google

Pozycjonowanie w Google

1. Co to jest Pozycjonowanie w Google

Daj się odnaleźć – czyli dlaczego pozycjonowanie w Google ma sens

 

Gdy szukasz czegoś w internecie, gdzie najczęściej zaczynasz swoje poszukiwania? Zapewne jak większość internautów – włączasz wyszukiwarkę Google. Od pozycjonowania zależy, co pojawi się najwyżej w wynikach wyszukiwania. Strony, które pojawiają się pierwsze po wpisaniu konkretnej frazy, będą odwiedzane znacznie częściej niż te, które znajdują się niżej bądź na dalszych stronach z wynikami. Dlatego tak ważne jest, aby zadbać o odpowiednie pozycjonowanie strony. Pomożemy Ci osiągnąć wysoki wynik w wyszukiwarce Google!

Ruch na stronie

Odpowiednie pozycjonowanie pomaga znacznie zwiększyć statystyki odwiedzin oraz konwersji na stronie internetowej. W ten sposób możesz zdecydowanie zwiększyć sprzedaż. Jeżeli w Google Twoja strona będzie pojawiać się wysoko – świadomość marki również wzrośnie.

Dopasowanie

Opracujemy idealną strategię pozycjonowania Twojej firmy, w oparciu o Twoje cele biznesowe. Pozycjonować można na wiele sposobów, dlatego dokonamy analizy obecnych działań i skorygujemy ewentualne błędy.

Zasięg

Dobrze dobrane słowa kluczowe gwarantują, że na Twoją stronę trafią osoby zainteresowane konkretnym produktem lub usługą. Obojętnie czy jesteś małą, lokalną firmą czy prowadzisz biznes globalny – pozycjonowanie pozwala dotrzeć do Twoich potencjalnych klientów.

Optymalizacja

W ramach usługi pozycjonowania, oferujemy również optymalizację strony internetowej pod względem pozycjonowania w wyszukiwarkach. Takie podejście pozwala zaoszczędzić sporo czasu oraz pieniędzy w trakcie dalszych działań pozycjonujących.
systems integrations
tworzenie stron internetowych

2. Co można osiągnąć dzięki pozycjonowaniu w Google?

Wysoka pozycja w wyszukiwarce – to znacznie wpłynie na ruch na stronie internetowej. Użytkownicy internetu chętniej klikają w wyniki pojawiające się jako pierwsze.

Zwiększenie bazy klientów – dotrzemy do osób, które naprawdę są zainteresowane naszymi usługami. Wszystkie dzięki dobrze dobranym słowom kluczowym.

Możliwość poznania klienta – dzięki narzędziom analitycznym jesteśmy w stanie sprawdzić, w jaki sposób klienci trafiają na stronę i jeszcze lepiej pozycjonować firmę w wyszukiwarce Google.

Świadomość marki – nawet jeżeli internauta nie przejdzie do naszej strony przy pierwszym wyszukiwaniu, zobaczy nazwę firmy wśród pierwszych wyników. To może mieć wpływ na jego decyzje odnośnie marki w przyszłości.

3.  Etapy tworzenia strategii pozycjonowania

Pozycjonowanie to bardzo indywidualna kwestia. Strategię tworzymy w oparciu o potrzeby klienta i wdrażamy tylko te działania, które pasują do profilu firmy.

null
null

Cele

Określenie celów klienta – co powinien osiągnąć dzięki pozycjonowaniu
null
null

Strategia

Opracowanie strategii i przedstawienie jej klientowi
null
null

Wycena

Wstępna wycena projektu i podpisanie umowy
null
null

Działania

Wdrożenie działań pozycjonujących zgodnie ze strategią
null
null

Analiza

Analiza skuteczności działań i raportowanie

Masz pytanie zadzwoń lub napisz do nas

Kontakt SOLV agencja interaktywna
KREATOR
Interaktywny kreator zapytania
to najlepsza droga do
przygotowania
kompleksowej oferty.
Czas wypełniania 1-3 minuty.
BEZPŁATNA WYCENA
PROSTY FORMULARZ
Nie masz za dużo czasu i zależy
Tobie na szybkim kontakcie z
naszej strony,
ta droga jest dla Ciebie.
Czas wypełniania do 0,5 min.
BEZPŁATNA WYCENA
 • Michał Ostrowski
  Michał OstrowskiSEM Konsultant
 • Sebastian Kardyś
  Sebastian KardyśSEM Konsultant

MY ZADZWONIMY DO CIEBIE...

Wyślij
Wyślij

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości pozycjonowania w Google, rozwiń sekcję klikając w odnośnik:

Wszystko o pozycjonowaniu stron internetowych w wyszukiwarkach

Pozycjonowanie – inaczej SEO (z angielskiego search engine optimization) – to proces, wymagający sporego nakładu czasu który owocuje podwyższeniem rankingu strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google, co z kolei przekłada się na wielokrotne zwiększenie liczby odwiedzin (a więc i potencjalnych klientów) witryny.h.

Pozycjonowanie daje potencjalny zysk rzędu dziesiątek tysięcy złotych, jednak źle przeprowadzone oznacza utratę czasu i pieniędzy. Za chwilę dowiesz się, w czym tkwi sekret.

Na przeczytanie artykułu przeznaczysz kilka minut, a pomoże Ci on oszczędzić wiele tygodni i wiele tysięcy złotych.

Dowiesz się między innymi, na co zwrócić uwagę podczas zawierania umowy o pozycjonowanie, jak odróżnić profesjonalistę od amatora, na czym polega ta usługa, jaki jest procentowy podział liczby kliknięć na kolejne pozycje w wyszukiwarce oraz czym różni się pozycjonowanie od wykupienia reklamy.

kontakt6

FORMULARZ KONTAKTOWY
 • Imię*
  0
 • Adres e-mail*
  1
 • Numer telefonu*
  2
 • Jeżeli nie chcesz podawać numeru telefonu, napisz do nas bezpośrednio na adres mailowy [email protected]
  3
 • Usługi*
  Strona internetowa
  Sklep internetowy
  Pozcyjonowanie
  Marketing Internetowy
  Google Kampania AdWords SOLV
  Inne
  4
 • Treść wiadomości*Informacje dodatkowe
  5
 • 6
 • Przepiszlitery
  7
 • 8
 • 9