Video marketing

Video marketing

1. Co to jest Video marketing

Promuj swój biznes dzięki treściom video!

Według prognoz, content video będzie się stawał coraz popularniejszym środkiem komunikacji w internecie. Odbiorcom nie wystarczy już samo słowo lub statyczny obraz. Chcą akcji, ruchu, czegoś interesującego. Możesz im to dać, jeżeli zdecydujesz się na video marketing. Treści video to doskonały sposób na reklamowanie firmy. YouTube jest drugą największą wyszukiwarką w internecie (zaraz po Google) i dlatego warto również za jego pomocą szukać potencjalnych klientów.

Różnorodność

Treści video mają ogromny potencjał, jeżeli chodzi o formę ich przekazywania. Mogą to być krótkie spoty reklamowe, przydatne poradniki czy tak zwane filmy “zza kulis”. Wszystkie mają szansę zainteresować Twoich odbiorców.

Autentyczność

Jeżeli pokażesz widzom, jak funkcjonuje Twoja firma od środka, dodatkowo wzbudzisz ich zaufanie. A może forma vloga sprawdziłaby się w promocji Twojej marki? Na YouTube warto być autentycznym – to docenią Twoi potencjalni klienci.

Rozrywka

Dostarcz swoim odbiorcom pozytywnych emocji, a chętnie będą do Ciebie wracać. Zadbamy, aby content video na Twoim kanale YouTube był oryginalny, interesujący i przydatny.

Skupianie uwagi

Treści czytane w internecie dużo szybciej rozpraszają odbiorcę. Dlatego użytkownicy internetu tak bardzo lubią content video. Dzięki tego typu treściom przyciągniesz uwagę odbiorcy i szybciej przekażesz mu więcej istotnych informacji.
systems integrations
tworzenie stron internetowych

2. Czy video marketing to dobry pomysł dla Twojego biznesu?

Korzyści wizerunkowe – skróć dystans między Twoją firmą a klientem. Zamiast tworzyć jedynie treści tekstowe, postaw na wizualna komunikaty. Otwórz się na nowe drogi komunikacji z odbiorcami.

Nowoczesność – według przewidywań ekspertów, video marketing będzie jedną z najprężniej rozwijających się dziedzin w nadchodzących latach. Warto iść z duchem czasu.

Zasięg – filmy video można umieścić na platformach takich jak YouTube, co znacząco zwiększy ich zasięg. Można je także udostępniać w mediach społecznościowych. To znacząco zwiększa ich zasięg.

Odbiorcy – choć tworzenie treści video może być nieco bardziej kosztowne niż inne formy contentu, warto pamiętać, że w internecie nie trzeba płacić za czas antenowy, jak na przykład w telewizji. Treści video dobrze się pozycjonuje i można z nimi dotrzeć do konkretnych odbiorców.

3.  Etapy tworzenia marketingowych treści video

Do tworzenia treści video dla klientów zawsze podchodzimy indywidualnie. Chcemy, aby Twoje treści były oryginalne i interesujące dla Twoich odbiorców. Cena projektu może się różnić w zależności od długości filmu oraz elementów, które mają się w nim pojawić.

null
null

Analiza

Określenie oczekiwań klienta i celów, jakie chce osiągnąć
null
null

Tworzenie treści

Stworzenie koncepcji treści video
null
null

Wycena projektu

Wstępna wycena projektu oraz podpisanie umowy
null
null

Praca

Prace produkcyjne
null
null

Finalizacja projektu

Oddanie gotowego projektu

Masz pytanie zadzwoń lub napisz do nas

Kontakt SOLV agencja interaktywna
KREATOR
Interaktywny kreator zapytania
to najlepsza droga do
przygotowania
kompleksowej oferty.
Czas wypełniania 1-3 minuty.
BEZPŁATNA WYCENA
PROSTY FORMULARZ
Nie masz za dużo czasu i zależy
Tobie na szybkim kontakcie z
naszej strony,
ta droga jest dla Ciebie.
Czas wypełniania do 0,5 min.
BEZPŁATNA WYCENA
 • Michał Ostrowski
  Michał OstrowskiSEM Konsultant
 • Sebastian Kardyś
  Sebastian KardyśSEM Konsultant

MY ZADZWONIMY DO CIEBIE...

Wyślij
Wyślij

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości video marketingu, rozwiń sekcję klikając w odnośnik:

Co to jest video marketing:

Zawartości wizualne o wiele bardziej trafiają do zrozumienia odbiorców w szczególności obrazów statycznych (zdjęć, grafik, wykresów, infografik), a nawet obrazów ruchomych – czyli filmów. Stosowanie takich materiałów w treściach na stronie internetowej, w newsletterach czy wpisach w mediach społecznościowych podnosi nie tylko ich atrakcyjność, ale także efektywność.

Video marketing, to strategia reklamowa, której cele realizuje się przy pomocy treści filmowych. Aby ująć ten temat bardziej szczegółowo, należy powiedzieć, że video marketing to działania w wielu kanałach, które w długofalowej perspektywie powodują budowanie wśród odbiorców wizerunku marki, wykorzystując przy tym tworzone specjalnie w tym celu treści wideo.

Jak działa video marketing?

Tworzone przez firmę filmy służą promocji marki, zwiększaniu świadomości o jej produktach czy usługach, a także angażują odbiorców do działania. Aby jednak móc czerpać z tej strategii korzyści, należy odpowiednio przygotować się do jej wdrożenia. W jaki sposób?

kontakt6

FORMULARZ KONTAKTOWY
 • Imię*
  0
 • Adres e-mail*
  1
 • Numer telefonu*
  2
 • Jeżeli nie chcesz podawać numeru telefonu, napisz do nas bezpośrednio na adres mailowy [email protected]
  3
 • Usługi*
  Strona internetowa
  Sklep internetowy
  Pozcyjonowanie
  Marketing Internetowy
  Google Kampania AdWords SOLV
  Inne
  4
 • Treść wiadomości*Informacje dodatkowe
  5
 • 6
 • Przepiszlitery
  7
 • 8
 • 9

SOLV™