Sklepy internetowe / Online

tworzenie sklepów internetowych

DLACZEGO SKLEP INTERNETOWY

Sklep internetSklep internetowy to doskonały sposób na poszerzenie tradycyjnych kanałów sprzedażowych. Korzyści, wynikające z posiadania sklepu internetowego, są oczywiste. Odpadają między innymi koszty lokalu, personelu, mediów. Płatności online za pomocą kart kredytowych oraz bankowości online umożliwiają pobieranie opłat w tym samym czasie, kiedy klienci są zdecydowani na zakup towaru/usługi. Dzięki sklepom internetowym zyskujemy wielu nowych klientów z całej Polski, a nawet świata. Aby nasz sklep był skuteczny, musi wyróżniać się wśród innych ofert. Oprócz projektowania sklepów zajmujemy się również ich pozycjonowaniem w Google. Frazy strony: sklepy internetowe Katowice, tworzenie sklepów internetowych Katowice. Sklepy internetowe / Online shopping cart14owy to doskonały sposób na poszerzenie tradycyjnych kanałów
sprzedażowych. Korzyści, wynikające z posiadania sklepu internetowego, są oczywiste. Odpadają między innymikoszty lokalu, personelu, mediów. Płatności online za pomocą kart kredytowych oraz bankowości online umożliwiają pobieranie opłat w tym samym czasie, kiedy klienci są zdecydowani na zakup towaru/usługi. Dzięki sklepom internetowym zyskujemy wielu nowych klientów z całej Polski, a nawet świata. Aby nasz sklep był skuteczny, musi wyróżniać się wśród innych ofert. Oprócz projektowania sklepów zajmujemy się również ich pozycjonowaniem w Google. Frazy strony:sklepy internetowe Katowice, tworzenie sklepów internetowych Katowice.

Optymalizację procesu ładowania strony www śmiało i bez przesady można określić jako przyspieszanie strony internetowej. Szybkość ładowania stron to oficjalnie potwierdzony przez GOOGLE™ czynnik wpływający na pozycję strony w wynikach wyszukiwania. Drugim czynnikiem przemawiającym za tym że warto zadbać o szybkość ładowania naszej strony jest jej wpływ na zachowania i decyzje użytkownika strony / Klienta usług lub produktów Państwa firmy. Przypomnij sobie ile razy wychodziłeś z jakiejś strony właśnie dlatego, że zbyt wolno się ładowała… tak może zachować się również Twój niedoszły Klient.

OPTYMALIZACJA
SZYBKOŚCI ŁADOWANIA STRONY INTERNETOWEJ

ZABEZPIECZANIE
STRON
INTERNETOWYCH

Z doświadczenia wiemy, iż z troska o bezpieczeństwo naszej firmowej strony internetowej pojawia się z reguły dopiero, kiedy zacznie z nią dziać się coś… złego. Dopiero gdy po wpisaniu adresu www naszego serwisu w przeglądarkę internetową, naszym oczom pojawia się biały ekran lub komunikat o błędzie, zaczynamy zdawać sobie sprawę że zagrożenia w Internecie czekają nie tylko na nasze komputery osobiste, tablety czy smartfony, ale również na serwery stron www. Zainfekowane serwery mogą służyć do wszelakich celów wg. życzenia osoby która przejęła nad nim kontrolę: od wykradania poufnych informacji przez rozsyłanie niechcianego spamu w milionach sztuk dziennie, do stania się tzw. zombi, wykonującym polecenia generowanie automatycznie przez skrypty.

kontakt6

FORMULARZ KONTAKTOWY
 • Imię*
  0
 • Adres e-mail*
  1
 • Numer telefonu*
  2
 • Jeżeli nie chcesz podawać numeru telefonu, napisz do nas bezpośrednio na adres mailowy biuro@solv.pl
  3
 • Usługi*
  Strona internetowa
  Sklep internetowy
  Pozcyjonowanie
  Marketing Internetowy
  Google Kampania AdWords SOLV
  Inne
  4
 • Treść wiadomości*Informacje dodatkowe
  5
 • 6