fbpx

O nas

... i naszym doświadczeniu

Witamy w SOLV

SOLV Internet & Marketing to Studio marketingu internetowego, gdzie nowoczesne technologie łączą się z przemyślanymi koncepcjami i skutecznością biznesową.

Żyjemy w ciągłym ruchu, naładowani pozytywną energią. Nieustannie zmierzamy do przodu, poszerzając naszą wiedzę. Rozpoznajemy potrzeby naszych Klientów. Śledzimy nowe trendy i poszerzamy nasze oferty o skuteczne rozwiązania, które przybliżą nas do celu  – Państwa SATYSFAKCJI.

Naszych Klientów traktujemy jak PARTNERÓW do rozmowy. Do każdego podchodzimy indywidualnie, uniwersalne rozwiązania nie istnieją. Jesteśmy zróżnicowani – to autu każdego człowieka. Nie oferujemy gotowych pakietów, lecz odpowiedź na Państwa potrzeby i e-marketing w praktyce.

 

 

O nas

 

 

Dlaczego my?

Nieskromnie, ale ich nam nie brakuje… Staliśmy w dobrych kolejkach.

Nie wiemy, czy to kwestia wewnętrznej wrodzonej motywacji, złożonych programów motywacyjnych, uśmiechów, jakimi witamy się w biurze czy też po prostu tego, że robimy to, co lubimy robić… ale chęci SĄ.

Naszym zdaniem to wynikowa dwóch poprzednich elementów, okraszona sporą dozą ciężkiej pracy i doświadczenia zdobywanego przy każdym kolejnym projekcie.

Więcej o nas

Kim jesteśmy

Zgranym zespołem, pracującym na sukces naszych Klientów. Współpracujemy również z zewnętrznymi ekspertami z wielu dziedzin.

Co robimy

Jak już pisaliśmy, pracujemy na sukces naszych Klientów : )

Dlaczego to robimy

Bo wykonywana praca daje nam satysfakcję! Lubimy to, czym się zajmujemy i dzięki temu jesteśmy w tym dobrzy. : )

Gdzie to robimy

Głównie w biurze, ale prawdą jest, że często… w drodze do pracy, pociągu, samochodzie, kafejce, na stole w kuchni a nawet i w łóżku.

Umiejętności

Strony www: 90%
Photoshop: 80%
After Effects: 70%
Pozycjonowanie: 90%
Marketing: 90%

Co Klienci mówią o nas

 • “Profesjonalny zespół, to co najważniejsze to przede wszystkim mają wyobraźnie graficzną. Dzięki temu ich strona przyciąga uwagę, ale nie na tyle aby odciągać uwagę Klienta od skorzystania z oferty :)”
  Patryk BogackiZajazd Batory
 • Pozycja naszej firmy na internetowym rynku jest silna i stabilna, a pozycjonowanie skutecznie podnosi sprzedaż. Podkreślić należy, że pracownicy agencji są kreatywni, cierpliwi i pomocni, co istotne jeśli ktoś nie zna materii. Nasze produkty same budują prestiż, ale agencja interaktywna SOLV pracuje na ich znajomość.
  Elżbieta LigaczBUDOSERWIS Sp. z o.o. - pełnomocnik dyrektora generalnego
 • Wybrałem pozycjonowanie jako element strategii marketingowej mojej firmy i utwierdziłem się w przekonaniu, że jeśli powierza się je odpowiednim osobom, firma marketingowo rośnie w oczach (...) Spośród 5 pozycjonowanych i trudnych fraz, każda pojawiła się w pierwszej dziesiątce wyników w najpopularniejszej wyszukiwarce.
  Czesław ChorośALMATUR Opole - prezes zarządu
 • Z naszego punktu widzenia taki proces jak tworzenie stron internetowych był niezwykle prosty, dopiero podejmując współpracę z agencją interaktywną okazało się na jak wiele elementów należy zwracać uwagę, jakie szczegóły mogą zadecydować o tym czy Klient po wejściu na naszą stronę zdecyduje się do nas zadzwonić czy też ucieknie do konkrecji. Do solv'a trafiliśmy wpisując w wyszukiwarkę google strony internetowe Katowice, to było dla nas dodatkowo gwarancją że agencja interaktywna z Katowic będzie w stanie wypozycjonować naszą nową stronę internetową.
  Mirosława KąkolKM BUD
 • Sami działamy jako agencja reklamowa z Katowic, świadczymy usługi raczej w tradycyjnym kanale reklamowym. z PRO Solution Sp. z o.o. współpracujemy od blisko dwóch lat jako podwykonawca bądź zlecający kampanie internetowe dla naszych klientów. Z czystym sumieniem polecam firmę jako wykonawcę kampanii internetowych.
  Joanna DuszykAgencja reklamowa Katowice
 • "W paru słowach ciężko opisać miesiące współpracy ale spróbuję... cierpliwi... bo dużo marudziliśmy, rzetelni... bo całe nasze "marudzenie" przekuło się na fajną stronę internetową, no i kreatywni... gdyż podsunęli nam całą masę fajnych pomysłów."
  Marek RadeckiQoinbaq

Obsługiwane branże

Moda:
Edukacja:
Usługi:
Rozrywka:
Zdrowie:
Finanse:
Technologie:
Turystyka:
Budownictwo:

Kilka osób

Cała Polska

NIeskończona inwencja

6 powodów, dla których warto nam zaufać

1

Kreatywni

I jesteśmy w tej kreatywności samodzielni, nie odtwórczy… Tworzymy – jak to mawiał mentor jednego z członków naszego zespołu – z niczego, czyli z głowy! : )
2

Innowacyjni

Aby szukać innowacyjnych rozwiązań, nie można podążać wyłącznie utartymi ścieżkami, gdyż… dojdziemy tam, gdzie oni. Sami przecieramy szlak!

3

Biznesowi

Inwestycja w działania około marketingowe powinna mieć przełożenie na zysk Klienta – mamy to na uwadze w każdym etapie prac.
4

Zorganizowani

Przygotowując plan działań, na każdym etapie prac mamy kontrolę nad jego przebiegiem i dostęp do wszystkich informacji związanych z projektem.

5

Wyposażeni

Brzmi może i zabawnie, ale w usługach również operuje się narzędziami. Nie zawsze mają one wymiar materialny, ale pozwalają wykonać pracę kilkunastu osób.

6

Profesjonalni

Do projektów i wyzwań podchodzimy z lekkością i humorem. Do Klientów zawsze z profesjonalizmem.

 

kontakt6