fbpx
Agencja Interaktywna
Internet & Marketing
S O L V

Agencja interaktywna Kraków

Realizacja agencji inyeraktywnej solv

Dlaczego nasza agencja interaktywna w Krakowie?

Strony internetowe to dziś podstawa funkcjonowania firmy w Internecie. Decyzja o założeniu lub zmianie strony nie należy do najprostszych. Większość z nas nie ma kompetencji, czasu oraz chęci, by zająć się stworzeniem strony na własną rękę. Nic w tym dziwnego, gdyż na rynku jest wiele agencji interaktywnych, które zajmują się realizacją wizji swoich klientów. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce – strony internetowe Kraków albo agencja interaktywna Kraków, by przekonać się, że w ofertach można wybierać. Jednak zawsze warto postawić na profesjonalizm. Oprócz stron www zajmujemy się również google ads i e commerce.

 

Możemy dopasować firmę do siebie pod wieloma względami – lokalizacji, doświadczenia, zrealizowanych projektów, cen za usługi. Przed wyborem firmy zastanówmy się, na czym nam zależy, jak chcielibyśmy, żeby wyglądała nasza strona. Patrząc na wyniki czy opinie klientów, wiemy, co funkcjonuje dobrze, a co należałoby zmienić. Można również przejrzeć strony konkurencji, ponieważ najlepiej by nasza strona była unikalna. Żadna agencja nie wykonuje zleceń w taki sam sposób, ale to zleceniodawca ma ostateczne słowo – to on powinien pamiętać, że strony www muszą się wyróżniać, a nie upodabniać. Zawsze lepiej mieć przygotowany przykładowy projekt, ponieważ nie wszyscy specjaliści muszą znać specyfikę każdej branży. Jak zacząć poszukiwania naszego wykonawcy? Zawsze możesz poprostu wpisać w google agencja interaktywna kraków : ) Na samym początku warto porozmawiać ze swoimi znajomymi, być może ktoś będzie mógł polecić nam firmę, z którą miał styczność. Zawsze to inny punkt widzenia, poznamy opinie, których nie dowiemy się z innych źródeł.

Strony internetowe Kraków?

Dlaczego nasze strony internetowe?

J eśli natomiast nie mamy takiej możliwości, na początku zacznijmy poszukiwania od wpisania hasła oraz lokalizacji, np. agencja interaktywna Kraków. Wpisanie miasta ma znaczenie, gdy zależy nam na możliwości bezpośredniego kontaktu. Zdarzają się osoby, które mają problemy z wyrażaniem swoich myśli i wolą coś rozrysować, opowiedzieć w bezpośrednim kontakcie. Gdy agencja interaktywna jest w naszym mieście lub w pobliżu, takie spotkanie nie będzie stanowiło problemu. Jeśli nie potrzebujemy bezpośredniego kontaktu, można wybierać w agencjach na terenie całego kraju, bez obaw, że ze względu na odległość ktoś nie przyjmie naszego zlecenia.

Po znalezieniu kilku kandydatów warto przyjrzeć się dokładnie ich stronom internetowym. Strona www wiele mówi o firmie. Szczególnie strony firm, które zajmują się tym profesjonalnie. Przede wszystkim strona powinna prawidłowo funkcjonować, nie może zawierać błędów czy niedziałających elementów. Najlepiej, by była oryginalna, wyróżniała się na tle innych i po prostu nam się podobała – będzie to oznaczało, że wykonawca ma podobny do twojego gust. Warto zawsze wybrać kilka firm, z którymi będziemy chcieli się kontaktować. Weźmy pod uwagę ich doświadczenie, przykładowe realizacje. Sam kontakt ma ogromne znaczenie – jeśli dobrze nam się z kimś rozmawia, łatwiej będzie współpracować.

 

realizacja naszej agencji interaktywnej SOLV

Agencja interaktywna Kraków, zbudowana jest ze specjalistów, z których każdy powinien cechować się otwartością, kreatywnością i profesjonalizmem. Musimy mieć do nich zaufanie, a także świadomość, że oddajemy stronę internetową w ręce kogoś, kto pomoże, doradzi, będzie pilnował każdego szczegółu. Coraz częściej oceniamy firmy ze względu na strony i właśnie wtedy, każdy detal ma ogromne znaczenie. Zawsze warto mieć przygotowane teksty, zdjęcia, które zostaną umieszczone na naszej stronie. Jeśli nie wiemy, co należy tam umieścić, nie bójmy się zapytać w agencji interaktywnej – z pewnością doradzą przykładowe zakładki oraz wskażą, w jakim kierunku powinny pójść treści. Pamiętajmy jednak o tym, że tworzenie stron internetowych nie ma z góry narzuconego cennika, gdyż wszystko zależy od funkcjonalności, narzędzi, nakładu pracy.

Dlaczego nasze strony internetowe?

Indywidualne podejście i wysoka jakość usług w kampaniach google ads, kampaniach content marketing oraz social media zgodna z najnowszymi trendami to standard naszej pracy. Troszczymy się również o takie detale jak danych osobowych i pliki cookies, dzięki temu, tworzone przez nas strony i sklepy internetowe są zgodne z RODO. SOLV agencja interaktywna Kraków, to także odpowiedni wybór dla e commerce.
Mamy doświadczenie w realizowaniu również niestandardowych projektów, które wymagały integracji np nowo tworzonej strony z zewnętrznymi serwisami czy usługami, jak obsługa kurierska, implementacja bramek płatności. Integrujemy również systemy zarówno poprzez API jak i istniejące, gotowe konektory. Jednym z głównych obszarów działalności jest pozycjonowanie w wynikach organicznych google, dzięki czemu jak na przykład wpiszesz frazę agencja interaktywna Kraków istnieje duże prawdopodobieństwo, że trafisz na naszą stronę : ) Za nami ponad dziesieć lat doświadczeń w promowaniu firm w sieci!

W czym możemy Tobie pomóc?

Zadzwoń, napisz lub po prostu wpadnij do Nas – porozmawiamy o Twoim projekcie. Niezależnie czy chodzi Tobie po głowie nowa strona czy sklep internetowy a może działania w obrębie marketingu internetowego.

Wyszło spod ręki naszej agencji interaktywnej : )

kontakt6